www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Tātad. Pāris dienas kavēju maksājumu, internets netika atslēgts un šodien, kad taisījos maksāt, man uzrāda, ka manslmt profils ir dzēsts lietotājs. Ne zvana, ne epasts, ne isziņa, ne vēstule no viņiem.

Šis ir visnecilvēcīgākais veids kā izkrāpt naudu, jo lai varētu turpināt sadarbību, pieprasa maksu, kas 5 reizes pārsot ikmēneša maksājumu.

Ļoti krāpniecisks monopols, ņemot vērā, ka viņi manā dzīvesvietā ir vienīgais pieejamais interneta operators ar normālu internetu.

07.01.2019

R

really? 08.01.2019

Un Tu pazinoji ieprieks,ka paaris dienas taisies kavet maksajumu?
Gan jau,ka nee un tapat ari vinji,viss godiigi un pelniiti!

Pacco_al 09.01.2019

Sūdzību rakstītāji būsim objektīvi un godprātīgi izklāstīsim situāciju. Savu personīgo viedokli un apvainojumus paturam pie sevis. Par dažu dienu kavējumu neviens uzņēmums uzreiz nelauž līgumu un nepiestāda līgumsodu. Kā kā lūdzu reālo kavēto dienu skaitu studijā!
Izskatā, ka tavā dzīves vietā ne tikai sakari nav pieejami, bet izglītība un veselais saprāts arī.
Bet protas, "labi ka šodien gribēji samaksāt" to neviens neliedz dodies un maksā. Vismaz daļu būsi nokārtojis.

B Bijabuus 16.01.2019

Man arī ir dažādi bijis ar maksāšanu.vajag laicīgi piezvanīt un paskaidrot situāciju.
Un vispār,man pat ir bijis ka mēnesi pēc noteiktā datuma neesu samaksājis un tad vēl netika atslegts internets..
Par telefoniem ir tā,ka daudzi nespēj to saprast,ka ne viens Latvijas mobilo operators neražo telefonus.
Esu nosūtījis 2x telefonus uz remontu, nedēļas laikā sataisīja.
Vienu telefonu nesataisīja,iedeva telefonu sarakstu pec attiecīgās summas,dabūju jaunu vietā.
Gaidot telefonu no remonta,iedeva pagaidu telefonu.
Nezinu,kapēc jums visādas šaizes notiek ar LMT.