www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Uzņēmumā strādā kurli cilvēki! Zvanot uz viņu info tel. Ļoti nelaipni atbild, sarunas laikā nomet klausuli! Darbinieks Ginta Kalna nepilda savus pienākumus! Sākumā liek nosaukt līguma nr, tad vārdu un uzvārdu! Tālāk nekādu informāciju redziet nevar sniegt, jo nevarot identificēt, vajagot zvanit no telefona nr kas esot viņiem norādīts! Ok, nomainu! Tad viņa ir pēkšņi uz ausīm kritusi, nedzird personas kodu! Pirmstam minēja ka tikai vajagot tel. Nr nomainīt! Vnk pretīga attieksme pret klientu! Nespēj atbildēt uz elementāru jautājumu! Tikai tai vecenei vajag lai zvanītu no tā nr kurš norādīts! Jēga no tādas drošības? Tik pat labi iedodu bērnam lai zvana tai un viņa nezinās ka nezvana īpašnieks! Neieteiktu nevienam vispār pīties ar lmt, pat telefoni kurus tirgo ir reāli brāķi!