www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Sveicinati. Iemesls 18.00 vakara mocos kadas 10 min. ar lmt televiziju, bet neka neiet ,zvanu atbild ja ir problema ka neiet un nebus lidz nakamas dienas ritam.
Pabrinos par vinu attieksmi ne atsuta sms par problemam kas varetu bridinat klientus viss pie kajas.Vienigais ko vareja pateikt bija diemzel...
Wnk kretine sadas iestades..

21.11.2018

J

Pacco_al 22.11.2018

Dīvaina situācija ir ar to brīdināšanu... Pat nevar saprast kā ir labāk. Tas ir koks ar diviem galiem. Piemēram jums ir bankas maksājumu karte un arī šinī servisā ir kaut kādi pārrāvumi, kas vienkārši karte nedarbojas. Sakiet vai jūs visu laiku gribētu saņemt šādus brīdinājumus? Pirmkārt var būt jūsu vispār tanī laikā neplānojat izmantot karti. Otrkārt sāksies teksti, kas tas par servisu, kurš visu laiku ik pa brīdim nedarbojas. Un par cik citi konkurenti nekad sms nesūta radīsies iespaids, ka lūk tur pie viņiem viss ir ideāli un nekad nekas tāds nenotiek, kas protams tā nav.
Un tā? Kāda ir izeja?

J Janis Ozols 22.11.2018

Pirmkart bankam remontdarbi un viss parejais notiek pa nakts stundam, un otrkart bankam maksajam max. 10€ pa gadu un tik biezi sie parskaitijumi nav nepieciesami.
Treskart lmt maksaju katru menesi un tv skatos katru dienu, bisk taka ir atskiriba vaine?katras dienas vajadziba un menesa vienreizeja vajadziba.
Izeja tada kad vajag bridinat nevis klienti mocas 30min . Un tad pasiem jazvana un pasaka diemzel...

I Ieva Grāpe 22.11.2018

Nu, nejau katru dienu vini čakarejas ar to ka nejedz internetu laika labot. Un tad kad tiesam ir liela labošana, lai padod ziņu, jo piemeram man visi darbi apstajas jo nav internets normals, jau kopš vakardienas .

I Ieva Grāpe 22.11.2018

Ja, internets tiešām nedarobojas arī šodien.
Nesaprotu, ko var tik bieži krāmeties, vispār drīz LMT Lietotaju pulks saruks

J jajajanis 25.11.2018

Vecit tapat pa televizoru neko labu nerada. Labak palasi kadu gramatinju. Daudz jedzigaka nodarbe. ;)