www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Pāris dienas atpakaļ kārtējo reizi radās nesaprašana par LMT karti, kā allaž pieslēdzu nedēļu internetam+ kas sniedz neierobežotu internetu. Tieši nākošajā dienā atnāk īsziņa, ka internets ir iztērēs. Kā tas ir iespējams, ja dienu iepriekš tika pieslēgts pakalpojums bez limita? Tas nebūtu tik liels traucēklis, ja internets uz to brīdi netiktu 'noslēgts' un nenāktos gaidīt 1-2 dienas lai atjaunotos adekvāts interneta ātrums. Diemžēl jāatzīst ka šādi gadās jau trešo vai pat ceturto reizi un viss ko LMT iesaka no savas puses ir restartēt telefonu un kad tas nepalīdz atbild ar - ceram uz jūsu saprati un veiksmīgu turpmāko sadarbību. Kā arī izslavēais pārklājums ir krietni vien sliktāks, jo nereti dzīvojot Rīgas centrā ir ļoti vājš internets, nemaz nerunājot par vietām kas ir ārpus Rīgas.

Z

PilotsTims 07.08.2017

Tas pats notiek ar TELE2 un regulāri

PilotsTims 07.08.2017

Iesaku izmantot ārzemju operatoru Latvijā.