www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

"lieliska kompānija". Pa 20 gadiem pirmo reizi palūdzu pagarināt man rēķina apmaksu par mēnesi sakarā ar darba zaudēšanu un to, ka pirmā alga būs tikai pēc mēneša uz ko laipni tiku pasūtīta. "paldies" lmt, ka pēc 20 gadiem jūs man šādi pasakaties, ka es jūsu kliente. "paldies", ka esat vienīgie pakalpojumu sniedzēji kuri mani šādā situācijā pasūtīja (jo, piemēram, elektrum piedāvāja pat sadalīt parādu uz 2 mēnešiem) . Es, protams, samaksāšu jums, jo jūs taču citādi bankrotēsiet, ja saņemties manus 37 eur mēnesi vēlāk. Pie pirmās izdevības es gan nomainīšu jūs pret biti vai tele2, jo negaidīju no jums tādu neelastību un cūcisku attieksmi.

16.07.2021

K

P Patriks112 26.05.2021
Slikts serviss

Internets ir ļoti slikts .ja nekas nemainīsies iešu uz tele2 ,jo nevar izturēt ka pat filmu nevar noskatīties

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021