www.sudzibas.lv LMT Slikts serviss

LMT - Slikts serviss

Sūdzības iepriekš nebiju nekad rakstījusi, bet šoreiz nokaitināja ļoti, pirms kāda laika pasūtīju pie lmt jaunu ierīci, samaksāju par pasūtījumu, tur arī bija norādīts konkrēts datums no kura tā prece būs pieejama piegādei, par to viss skaidrs, it kā viss kārtībā, pēc 5 dienām zvana konsultants un Saka, ka līdz nedēļas Nogalei būšot, labi gaidu, tā arī nekādas ziņas, svētdien zvanu, teica, ka ir kaut kādas aizķeršanās, Saka, ka pirmdien pasūtījumu nodos kurjeram, gaidu pirmdienu, nekādu ziņu, tad zvanu otrdien un man paziņo, ka pie viņiem tā prece ir atnākusi bojāta un ka viņi pasūtījuši atkal jaunu, pat paši nebija man piezvanījuši lai paziņotu šos jaunumus! Teica, ka jaunā prece man būs jāgaida nezin cik vispār ilgi! Jautāju vai viņiem iespējams uz vietas ir līdzīga prece, teica, ka drīzumā pārzvanīs, un tā atkal es gaidu un nekādas ziņas! Kas tā par bezatbildību? Vismaz zinu, ka no viņiem vairs neko nesūtīšu