www.sudzibas.lv LMT Slikts internets

LMT - Slikts internets

Saprotot situāciju valstī var saprast kāpēc varētu būt sliktāks internets nekā parasti, bet nu nejau tik slikts ka pat telefonā ir 0.30mb download un nerunāsim par upload. Vai tad nevar Salabot un adaptēties situācijai un pastiprināt internetu valstī lai tas būtu lietojams nevis atgriezties pirmsākumos kad bija jāgaida 5 minūtes lai ielādē mājaslapu, un galvenais vēl 5g internetu taisa valstī, ka viņi nevar nodrošināt pilnvērtīgu 4g internetu, ko gaidīt no 5g 70% zemākus ātrumus nekā citās valstīs?

10.05.2020

Trolljäger 10.05.2020

Ņemot vērā situāciju valstī, vajag lai internets neapstājas pavisam, nevis lai tev telefonā varētu 4K video čatu lietot.

T Turkey901 10.05.2020

Nopirkt zemi vai iznomāt kādas ēkas jumtu, saskaņot un uzliezt jaunu torni/ bāzes staciju nevar tā uz sitienu!

M macbeton 13.05.2020

Ja tornis 1kārši ir tālu, tad jānopērk Mikrotik SXT LTE.
Ja vienīgais tornis ir pārslogots tad neko darīt. Saki paldies kaimiņiem, kas skatās 14K youtube video uz 1366*768 ekrāniem.
Ja kautkur ir attālāks nenoslogots tornis (to teu ar telefonu jābrauc pārbaudīt), tad ar Mikrotik SXT LTE var pieslēgties tam.

р Рустам Лесин 04.06.2020

Pat ja tornis noslogots, nekas traks Huawei b715 modela ruteri noperc un viss ies griezdamies, sis ruteris izmanto vienlaicigi 3 frekvences, Tava gadijuma laikam kads ulman laiku iekarta stav majas:DDD