www.sudzibas.lv LMT Slikta attieksme

LMT - Slikta attieksme

Vakar 7.01.20. Biju iegājusi lmt veikalā. Ilgi staigāju pa veikalu un skatījos preci. Pārdevēja visu laiku sēdēja telefonā un nepievērsa uzmanību. Gribēju pa jaut āt par sev izvēlēto telefonu bet pārdevēja ar tādu sejas izteiksmi pienāca pie manis un ne laipnā balsī jautāja ko es gribu.. Pārdevēja bija maza auguma meitene ar pa gariem matiem.

08.01.2020

X X432 08.01.2020

A ko jus nezinat ko jus gribat pasakiet viniem ko jums vajag ?

S Spuris 08.01.2020

Baigā sūdzība.. :D un ļoti izsmeļoša :D Maza auguma..un t.t. it kā viens salons eksistē pa visu LV. Jums nav kārtībā ar galvu cienītā.Lai arī neviens netuvojas ,no trakiem ir jāmūk :)

X X432 08.01.2020

Un vina tevi neapsauca ar leksiku kam rakstit sudzibu te ja cilvekiem nav ko datit patiešam

BondsBonds 08.01.2020

Kāda tev bija sejas izteiksme un laipnība? Pārdevēji parasti pielāgojas klientiem.