www.sudzibas.lv LMT Slikta apkalpošana

LMT - Slikta apkalpošana

Sveiki , Vēlos paziņot to , ka LMT konsultanti praktiski NAV PIEEJAMI , esmu zvanījis katru dienu , vairākas reizes dienā , dažādos laikos , katru reizi , kad zvanu LMT (Bezmaksas uzziņu centrs : 8076 8076) ,gaidu savienojumu vairāk par 2-3 minūtēm . Tas sāk ļoti nepatikt un rodas slikts priekšstats par šo Latvijas mobilo sakaru operatoru. Tāda sajūta it kā pie klausules neviena nav un nav bijis . Tas ir tiešām dīvaini ,jo šis operators skaitās kā viens no labākajiem un ietekmīgākajiem mobilo sakaru operatoriem. Papildināšu , ne vien man tā ir ,bet arī dažiem maniem paziņām ir un bijusi tāda pati situācija.

L lipa 18.08.2015

Hmm, man otrādi, paši visu laiku zvana, tikai neīstjos laikos, vienmēr pirms pusdienslaika, kad visvairāk darbiņi, jādara, nav galīgi nekad laika uzzināt, ko viņi gribējuši

D Dmitrijs 19.08.2015

Абсолютно согласен, до них невозможно дозвонится. Помойка а не компания

A Anonīmais 19.08.2015

Nezinu! Man tā nav gadījies ka nekad nevar sazvanīt. Parasti vienmēr ir jāgaida uz līnijas, citreiz paiet pat pusstunda, bet operātors atbild vienmēr.