www.sudzibas.lv LMT Slikta apkalpošana

LMT - Slikta apkalpošana

05.09.2022

Zvanīju uz Lmt numuru 80788076 kur atbildēja vīrietis. Zvanīju par radušos situāciju ar Tsc servisu. Ar jautājumu, ko man tagad darīt esošajā situācijā. Jo iekārtā tika ņemta lmt e-veikalā uz nomaksu. Iekārta tika nodota remonta pēc 2 mēnešu iegādes. Gandrīz pusotru mēnesī nostāvēja remontā. Bet par iekārtu man ir jāmaksā. Tas tas ir normāli. Bet es šo iekārtu nevaru lietot, kādēļ man par viņu maksāt.
Lmt operators kurs ar mani runāja atbildēja: tā ir tava darīšana remontēt vai neremontēt. To ka noradīto problēmu ražotājs neremontē pa garantiju. Lai es darot ko gribot.

05.09.2022

A Aleksandrs Timofejevs 27.02.2022
slikts serviss

vel sliktaku internetu parklajuma nau bijis 10 km no jelgavas internets 0000 parvaksos uz tele2, paldies par sabojatajiem nerviem velu jums visu to sliktako, naudu nem a pakalpojums ta tik lai kaut kas butu

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022

Good Intentions 05.09.2022

Diezgan loģiski, ka turpināsi maksāt pēc grafika.

S Spuris 06.09.2022

Pilnīgs pastulbenis.Jāmaksā ir jebkurā gadījumā! Arī ja pazaudēsi vai noslīcināsi vai nozags kāds! Kā tāus pamuļķus zeme nēsā vēl. Tādi droši vien ,kuri dzīvokļūs paņemuši kredītā aizbraucot kaut kur ārpus vai ejot uz darbu arī domā ka ja neesmu dzīvoklī tad nav jāmaksā :DDD Tupā tauta!

M Māris Priedītis 07.09.2022
Nelikumīgi iekasēti līdzekļi par nenotikušu pakalpojumu.

Jau kopš aprīļa mēneša neizmantoju LMT pakalpojumus. Pēdējās pakalpojumu izmaksas apmaksātas jau 30.06.2022.

M Māris Priedītis 07.09.2022

Nelikumīgi iekasēta samaksa par neotikušu pakalpojumu.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022