LMT - Serviss

Par LMT internetu jāmaksā pāri 20 eur, kas ir viens no DĀRGĀKAJIEM internetiem Latvijā.
Tiek norādīts arī ka viens no ātrākajiem.
Es saprotu ka ir jaunais gads, bet tomēr, 0.5 mbit sek un pie 300 pings ir nedaudz par traku.
Izmantojot savu TELE2 hotspotu man pat ir vismaz 3 mbit un 90 ping...

Ar internetu mūžīgi "spaiki", zvanot uz klientu apkalpošanu (ne svetkos) neviens nevar paskaidrot.
Dzīvojot blakus tornim, un turot rūteri uz balkona, pat īsti neķer 4g internetu.

Rūteri arī piespiedu kārtā beigās jāpērk, jo viens vāciņš nočibējis (kas noteikti nemaksā firmai vairāk par 3 centiem) un kuru nopirkt atsevišķi nevar (pēc klientu apkalpošanas centra origo apkalpojoša personāla vārdiem)

Ar LMT plānoju nogriezt jebkādas saistības un ieteiktu arī to darīt pārējiem, jo problēmas ar šo firmas produktu un attieksmi pret saviem klientiem ir maigi sakot zema.