Lmt - Serviss

16.12.21 devos uz Lmt apkalpošanas centru, jo bija negadījums ar telefonu un ekrāns bija sasists. Telefons ir apdrošināšināts. Manam telefonam bija bojāts ekrāns, es nevarēju uzrādīt sertifikātu un papīra formāta sertifikātu darbiniecei nesanāca nolasīt. Es netiku ielaista klientu apkalpošanās centrā. Man deva padomus, lai es pazvanot apdrošinātājiem, ar sasistu ekrānu. Lai zvanu uz klientu apkalpošanas centru, ar sasistu ekrānu. Lai nosūtu elektronisku pieteikumus, ar sasistu ekrānu un līdz ar to neiet smart-id. Deva padomu, lai aizeju uz domi, lai izprintēju jaunu sertifikātu, bet pulkstenis jau bija 17.40 un dome ciet.
Īsti neapmierināja apkalpošana un padomi, kuri tika doti.
Sajutos pazemota, jo man bija sertifikāts un tāpat man palīdzību atteica.
P. S piedāvāju pat telefonu pieslēgt pie datora un pateikšu kurā mapē ir sertifikāts, tikmēr ārā uzgaidīšu. Bet neko, skaidri un gaiši pateica mani pieņemt un palīdzēt nekādi nevar.
Lai visiem laba Veselība un mazāk negadījumu.

19.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

S Smadzen'sVaig? 19.12.2021

Sūdzību arī ar SASISTU EKRĀNU rakstīji?

K Klinta Krūkle 19.12.2021

Vispār datora rakstīju
Un īsti jau nav sūdzība nav par to,ka sasists ekrāns utt., bet par to,ka jābūt kādai papildus opcijai,jo ar telefonu var notikt jebkas, kad sertifikātu uzrādīt nevar. Un šis jau nav Tikai LMT,bet jebkur. Un papīra formāta sertifikātu blakus esošā veikalā nolasīja.

G Gulbenietis 19.12.2021

Sertifikātu turi kabatiņā un pie vajadzības izņem ārā. Nekas nečakarēsies. Telefoni ir tehnika, kura mēdz sabojāties.

K Klinta Krūkle 19.12.2021

Izlasiet, lūdzu vēlreiz, tur rakstīts man bija papīra formāta sertifikāts.

Good Intentions 19.12.2021

Acīm redzot vajag mācēt uzglabāt. Man personīgi ID Kartei aizmugurē rūpīgi ar skoču uzlīmēts QR Kods un nav bijušu problēmu.

Good Intentions 19.12.2021

Ja visur citur tā lapa ar QR Kodu strādāja, tad vajadzēja rakstīt sūdzību par nekompitentu darbinieci.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes