www.sudzibas.lv LMT Šausmīgs internets

LMT - Šausmīgs internets

Abnormāli slikts internets pat galvaspilsētā, 1.3mb/s lejupielādes ātrums, 1.15mb/s augšupielādes ātrums, es nevaru iedomāties kā tas vispār ir iespējams, pat pašā centrā, zvanīju Lmt konsultantam, bet vienīgais ko man teica, ir ka rūteris jāpārliek tuvāk palodzei. Rūteris ir stāvējis pie palodzes šo visu laiku.

15.11.2022

R

Good Intentions 16.11.2022

Pieslēdz optisko un beidz čakarēties ar mobilo sakaru internetu.

R Roskanov 16.11.2022

Pārej pie tele2. Tur, 1.3mb/s lejupielādes ātruma vietā, garantē 0,2mb/s. Ar PVN.

J Jānis Bundzenieks 05.12.2022

Nu mums šeit Ipiķu pagasta Rūjienas novada tieši tas pats lēns internets pat vakaros neko padarīt nevar ar to torņi kautkas jau nav kārtībā. Kā vakars tā lēns un knapi velk es katru dienu pārbaudi speedtest cik ātrs ir bet no rītiem nedaudz labāks būtu labi ja uzlabotu to interneta ātrumu no 4g uz 4g+ !