www.sudzibas.lv LMT ŠAUSMĪGS INTERNETS

LMT - ŠAUSMĪGS INTERNETS

Pēdējās divas nedēļās LMT 4g un "5g" internets ir pilnīga pakaļa. Neatkarīgi no laikapstākļiem, pulkstens utt internets ir šausmīgs, nevar ne paspēlēt, ne noskatīties vide, sasodīts, pat tvnet un visus tos murgus nevar ielādēt. uzzvanot uz atbalsta centru, labākajā gadījumā pasaka lai nolieku rūteri tuvāk pie loga xd, tas mēsls stāv jau uz palodzes kopš laika sākuma. iesakiet ko labāku.

15.06.2022

Хотела поменять телефон по открытому договору не дают .Зачем тогда договор этот

Хотела поменять телефон по открытому договору отказали .Зачем тогда этот договор .Плохое отношение у вас к клиентам .Всегда брала телефон и всё было впорядке

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

S squeakyclean 15.06.2022

Man tieši tas pats ar 5G bija šogad principā kopš pārgāju no 4G. Pareizāk sakot kopš LMT man piedāvāja pāriet.

No LMT puses būtu laiks cilvēkiem paskaidrot kas notiek. Viss jau ok ieviest jaunās tehnoloģijas, bet ja nevar nodrošināt pietiekamu pārklājumu, tad nav ko stumt to 5G pa labi un pa kreisi tikai vien lai dabūtu vairāk piķi.

S Spuris 16.06.2022

Kā jau parasti aitu latvijas tauta nesaprotat ka tehnoloģijas netiek īstenos ātrā tempā kā tos reklamē! Tā bija jau no mobilā interneta pirmsākumiem,kad parādījās piemēram 3G ! Tas arī nebija visur un pat nebija visās pisētās! Rīgā dažās vietās tikai bija un i to tikai ārpus telpām varēja daudz maz to notvert! Tāpat bia ar 4 G. Nu ko stulbeņi brīnāties tagad ko ?Aunu bars! Pie reizes pārbaudiet savus mobilos telefonus vai tie vispār atbalsta 5 G! Un pirms ņemt rūteri ar tādu piedāvājumu tad ar mobilo pārbaudīt ! Kur tādi mucās auguši esat radušies ?Tāpat pārbaudiet par blakusfaktoriem ,kuri var ietekmēt interneta signālu un ātrumu! Un tādu faktoru ir ļoti daudz!

S squeakyclean 02.07.2022

Nabagam neizprast, ka LMT klienti maksā par to, lai nelauzītu par tādām lietām galvu. Un cilvēki nav naivi, bet novērtē savu laiku un uzticās uzņēmumam. Ar 5G LMT ir ieberzušies. Labi vismaz, ka nereklamējās kā "ātrākais" internets Latvijā tā kā bite :o)

Un 5G ir tikai jaunākajiem telefoniem, ne visi ir tādi AUNI, ka skrien baram pakaļ iztērēt pēdējo grasi, lai varētu 5G notestēt :o)

S Spuris 18.08.2022

Nav jātērējas jo var bezmaksas testēt 14 dienas notiekti.Ja neapmierina tad arī atteikties no tāda 5 Gā