www.sudzibas.lv LMT sarunu izdruka

LMT - sarunu izdruka

Vēlējos beidzot atvērt acis visiem LMT faniem.

visi saka, LMT rēķini esot baigi korektie!! nu, bet protams, saņemot tikai rēķina pirmo lapu, ko tad var parbaudīt?!
prasot, kur tu parastais cilvēks vari redzēt, cik Mb esi izmantojis, tev tikai un vienīgi saka, pasūtiet sarunu izdruku, par kuru tev 1.kārt ir jāmaksā un, kuru var saņemt un pasūtīt tikai klientu apkalpošanas centros!

un apgalvojot, ka tev jau nevajag redzēt ne laikus, ne summas, bet tikai un vienīgi DAUDZUMU. atbilde - MēS NEKO NEREDZAM, PASūTIET SARUNU IZDRUKU UN UZREIZ, TO VARēSIET ARī SAņEMT. aaa, sanākk, ka KAC'os sarunu izdruku redz uzreiz - vienkārši kaut kādas baigās prioritates ir tiem pārdevejiem...kā tad.

jautājums - priekškam tad ir tie operatori, kuri atbild uz zvaniem - MēBELE, KURA NEKO NEREDZ UN MAļ TIKAI VIENU UN TO PAšU.

RODAS AIZDOMAS, KA VIņIEM IR KAUT KAS SLēPJAMS NO KLIENTA. KA TIK TRAKI NEGRIB SNEGT PRIMITīVU INFORMāCIJU.

MAN JAU šķIET, KA MAN IR TIESīBAS !!!BEZMAKSAS!!!, PāRLIECINATIES PAR PIESTāDīTO RēķINU, KURU MAN ESOT PIENāKUMS APMAKSāT.

KUR IR REDZēTS, KA MAN IR AKLI JāMAKSā ?!

D Dacīte 29.10.2009

un ko? visiem tagad jāiet uz T2 ? vai biti? vai vispār bez telefona jādzīvo? katrs krāpj savādāk! un lmt to dara profesionāli!

A Antra 29.10.2009

#to Dddd

taadaa gadiijumaa, man prieks, ka tu atļauj sevi PROFESIONāLI njemt priekshaa. no citiem es vismaz saņēmu pārrēķinu un atvainošanos, nevis SKOPUMU un baigo slepenību.

D Dacīte 29.10.2009

kas teica, ka es ļauju? :) es tik izteicu savu profesionāļa viedokli!

R Raivis 29.10.2009

piekriitu, ka reekinam jaabuut paarskataamam un pamatotam.

A Aleksandrs 29.10.2009

lmt-ZAGLI

N navsvarigi 29.10.2009

Nepatik, ejat pie T2 vai Bite. Pamocisieties ar tikla parklajumu tur, kur LMT tas ir un tad paskatisimies, kadu dziesmu dziedasiet!

N navsvarigi 29.10.2009

Tele2 bus krietni japapulsa, lai atgutu cienu cilveku acis! Mans viedoklis!

D Dacīte 30.10.2009

nekas nebūs jāpapūlās- cik cilvēku tik viedokļu! :)

S spiegs 30.10.2009

Tas nav normāli! Man Triatel ir pat detalizācijā redzamas visas sesijas utt. + tas ir bezmaksas!!! Starpcitu, man te ož pēc pārkāpuma un PTACa.

RAMONA👀 30.10.2009

nav svarīgi!...par pārklājumu, nu ir tā, ka no pieredzes saku - LMT atkal nav tur kur ir Bite. Mans vīrs darbā dabon runāt pa savu BITI, jo LMT nav zonas. Viņam jātērē sava nauda, lai gan darbs nodoršina ar telefonu. Kādēļ? jo LMT nav zonas, parastā noliktavā, forši, ne?

E Eseseseseseseseses 30.10.2009

diezgan haotisks teksts, bet probleema saprotama - arii es uzskatu, ka visu sarunu izdrukaam ir jaabuut par briivu kaa rekjina sastaavdalai..

N navsvarigi 30.10.2009

Dacite, vari nepuleties!

Ramona, piekritu, ka ir vietas, kur ir taa, ka citiem ir labak zona, bet LMT sliktaka. Tikai tadu vietu ir ieverojami mazak, neka vietu, kur ir otradi. Par to ir stasts. Riigaa vispar LMT zona ir praktiski visur. Ieej Uniitii un redzesi, kada tur bus T2 zona, piemeram...

L lietotajs 30.10.2009

Neesmu es LMT fans, neesmu es LMT dileris, bet esmu parasts lietotajs, kas netic akli reklamam, bet visu parbauda pats un pec savas pieredzes, kaa ari pec duadzu jo daudzu citu cilveku atsauksmem, es varu teikt vienu
LMT tikla parklajums ir vislabakais!

H Harmonija 02.11.2009

Man ir LMT vienādais 2 un nekādu problēmu.Neviens mani nekad nav krāpis un internetā var ļoti labi apskatīt kas un cik daudz ir lietots

K karina 05.11.2009

sen izmantoju tele 2 un nedomaju par lmt...

N neaizmirstulite 13.08.2013

Lietojot tele 2 man vairs nav jauztraucas par to kads bus nakamais rekins no krapniekiem Lmt.!!!