www.sudzibas.lv LMT Rēķins

Lmt - Rēķins

Šodien no LMT kā "pateicību", ka 5 gadus esmu bijusi uzticīga viņu pakalpojuma lietotāja, saņēmu nepatīkamu pārsteigumu - ziņa no parādu piedzinējiem:(

Pirms mēneša no LMT pārgāju uz Biti. LMT rēķinu saņēmu elektroniski (rūpēs par dabu), bet pārejot pie Bites LMT automātiski mani no manslmt.lv izmeta. Līdz ar to rēķinam nevarēju piekļūt un vēlāk cilvēciski par to aizmirsu. Tā vietā, lai man rēķinu nosūtītu uz epastu, LMT izvēlās uzsūtīt parādu piedzinējus un manam rēķinam pieplusot 12 LVL!!! Un pamatīgi sabojāt sabojāt dienu.

Thanks a lot LMT, nekad dzīvē pie Jums neatgriezīšos (un silti ieteikšu to nedarīt arī pārējiem) un tagad super aktīvi nodarbošos ar Jūsu tēla nomelnošanu.

A

Komentāri (6)

J Juris 23.05.2011

Esmu LMT klients jau no 1997 gada - LMT sakari ir kavlitatīvi un uzņemuma tēls ir labs.
LMT ir uzņēmums un ar katru klientu neapiesies kā ar jēlu olu, ja nesamaksājāt tādad termiņš pagājis un viss!
Tatad ja paši neintresējas par parādiem tad arī uzsūta parādpiedzinējus!
Pašu vaina ka aizmirsāt, bija jāzvana un jāpieprasa jauns rēķins!
Kāpēc gan būtu jaiet no LMT uz Biti utml? Lētāki un sūdīgāki sakari garantēti Rīgā varbūt ka ir labi ārpusē vienkārši ...!
Es uzskatu ka LMT ir labākais sakaru operators latvijā!

M Markus 23.05.2011

У LMT хорошая связь. Но иногда весёлые вещи случаются. Мне раз после нового года приходит счёт, при тарифе Позвони мне, счёт за использование тарифа Позвони мне и Формула 8. Позвонив мне сообщили что я при тарифе Позвони мне, сделал звонок с тарифа Формула 8, на моё заявление это бред, мне сказали пишите заявление чтобы они разрешили этот вопрос, я написал. На следующий день позвонили и извинились, что мне счёт другого человека приписали, и прислали нормальный счёт ))))))) Но после нового года подобные вещи случаются )))))))

G GE 23.05.2011

es arī biju vairāk kā 10 gadus LMT klients un es piekāšu to naudas kāsēju kantori tagadesmu Bites klients un rēķins man ir samazinājies 3 kārši. Un sakari ar nekāda vaina zona ar kaa nu kuraa vietā ir vietas ku pat labāka nekā LMT. Gnīdas un naudas kāsēju kantoris kad pašiem jāmaksā tad tādu haju uztaisa ka nav naudas utt.

P Piena sēne 23.05.2011

Par parādu piedzinējiem iesaku darīt tā: gan jau, ka parāda piedzinēji ir devuši konkrētu datumu līdz kuram ir jāsamaksā viņu piestādītais rēķins + varbūt, ka pats "parāds" LMT, samaksā LMT rēķinu un kamēr nav iztecējis parādpiedziņas dotais termiņš, nosūti šiem e-pastā bankas atskaiti - viņiem ir jādomā, ka rēķinu LMT esi samaksājusi un par vēstuli vari vienkārši izlikties "neko nezinu, ko Jūs gribat!"

M Marta 09.01.2012

labdien!
Mēs vēlējāmies atgriezties pie LMT, kļuvām par pakalpojuma lietotājiem(klienta nr.-133096), paņēmām mazcenas telefonu bet sanāca tā, ka kavējām samaksu sakarā ar prombūtni, Saņēmām rēķinu par diviem mēnešiem, kuru bija jāsamkša 10-dienu laikā no izsūtīšanas dienas-25, 11, 11(tas jau gan neskaitās, ka vēstule ceļoja piecas dienas)
Ok, veicām samksu -30.11.11; 02, 12, 11; 12, 12.11, kopā 26, ls(rēķins par 25, 81 ls), brīdinājumā teikts ja neveiksim samaksu, tiks piemērots līgumsods par paklapojuma izbeigšanu, par summu 95, 38ls.Tā kā nejutāmies vairs parādā, jutos mierīgi, bet lai nekavētos nākamie maksājumi, veicu priekšapmaksu par pakalpojumu un mazcenas telefonu-12, 12, 11 ; 29, 12, 11
Parstiegums-30, 12, 11 saņemam vēstuli ar PRETENZIJU, PAR PARĀDU 92, 21 LS apmērā.Sanāk, ka centieni samaksāt parādus neko nedodod un tā nauda ko maksājām nekur neuzrādās un JUMS patīk turpināt mūs uzskatīt par potenciāliem nemaksātājiem.Pldies, ja vismaz izlasījāt.

L Lidija Metsaota 19.07.2022

labdien. Esmu jūsu kliente Lidija Metsaota. Neesmu saņēmusi rēķinu par pēdējo mēnesi. Lūdzu turpmāk nesūtīt uz manu e pastu Viļņa Metsaota rēķinu, bet tikai manu. Paldies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes