www.sudzibas.lv LMT rēķini

LMT - rēķini

7 gadus esmu bijis LMT klients, it kā viss apmnierināja, tomēr vienā brīdī sadomāju pāriet uz biti, rēķini lmt kantorī bija pārāk lieli. pēc pāriešanas lmt man atsūtīja milzīgu rēķinu, tik liels rēķins man nav bijis 7 gadu laikā. es nokavēju maksājumu, un jau pēc mēneša man sāka nāk pieprasījumi no parādu piedziņas kanora creditinform, rēķina summa palielinājās par gandrīz 100%. šie naudas izkrāpēji paskaidroja, ka viņu darbs maksā tieši tik daudz - 2 automātiskie e-pasti un 2 sms ziņojumi. jautrākais ir tas, ka gribēju atgriezties uz lmt, jo bites sakaru kvalitāte manā dzīvesvietā mani neapmierināja.
uzskatu, ka lmt un creditinform rīcība ir negodīga, silti iesaku citiem nekādā gadījumā nesaistīties ar šiem kantoriem.

A acname 24.11.2012

hmm. zvanīju uz lmt, viņi atbildēja, ka neko nevar līdzēt. parāds ir 'pārdots'. ut tiem credit kantoriem jau noteikti ir kaut kādas sankciju iespējas. savojāta kredītvēsture utml., paņemt kredītu būs problemātiski