www.sudzibas.lv LMT rēķini

LMT - rēķini

Vienā jaukā dienā saņēmu līgumsodu no LMT 68.48 LS! Biju maksimālā šokā un zvanīju uz LMT info .. viss tikai sākās .. zvanīju tieši 58 min, jo VISI OPERĀTORI IT KĀ BIJA AIZŅEMTI, manas dusmas pārauga naidā!!! Pēc 58 min mani savienojot jautāju vai viņi tur divi strādā? Viņa teica, ka nē, bet esot daudz zvanītāju, tādā veidā nododot, ka visiem ir problēmas ar LMT!!! Uzzināju, ka man tomēr nav tas sods 68, 48, bet 13, 48 ?! Kāpēc? Man to neviens nemācēja paskaidrot, bet nu nav jau starpības vai ne???? GANDRĪZ NĒ!!!

Es nevienam neiesaku LMT, pilnīgi nevienam... tā ir neizdevīgākā kompānija EVER!!!

J JānisVīksna 19.07.2011

Interesanti! Arī telekoms un IZZI atsūta rēķinu, kur ir uzrādīta summa par pakalpojumu, kuru neizmanto! Nepaskaties un maksā!!

T Tāpēc 19.07.2011

Tāpēc, ka ar katru dienu paliek mazāk klientu, jo daudzi atsakās no šiem pakalpojumiem, un lai saglabātu peļņu šie ir spiesti uzvārīties uz atlikušo rēķina.