www.sudzibas.lv LMT Pretīga šausmīga darbiniece

LMT - Pretīga šausmīga darbiniece

Ļoti cūciska un necilvēcīga atieksme no LMT apkalpošanas filāles saharova ielā maximā! LMT darbiniece vārdā anna ir ļoti negatīvs un slitki noskaņots cilvēks, izlēmam mazajai māsai nomainīt telefonu ko var darīt ik pēc 6 mēnešiem., atnācām viņa paņema telefonu , paņēma lādētāju un ar varu sāka bāzt otrādi tajā iekšā , sabojādama galu lādētājam viņa teica ka tā ir mūsu vaina, ka telefons nelādējās,,, es paņēmu lādētājam galiņu un saspiedu, mūs izdzina teica ka nepieņem , maximas rozetē pārbaudīju -viss ok, gāju atpakaļ teica ka viss ok, - atteicās pieņemt+nenosauca savu uzvārdu.atteicās, aizbraucām uz citu filiāli alfā - parbaudīja viss ok un pieņema Anna- veiksmi tev kā saka. p.s ātrāk atrodi sev vīru , sejā neapmierinātais cilvēks. dēl tādiem kā tu , vairs uz lmt negribās pāriet.

B

T trakotais 16.03.2015

iespējams patiešām vīrs ir vajadzīgs un Anna pārvērtīsies par gada labako darbinieku

R runcis2 20.03.2015

Vajadzeja sudzibu tur pat uzraksti!

meddler 21.03.2015

Cik Annai gadu? Pēc sejas un figūras bija okay?

J jaunnais 23.03.2015

j'aaizbrauc apl'ukot Annu