www.sudzibas.lv LMT поломка, обман по гарантии!

LMT - поломка, обман по гарантии!

LMT ведут мошеннечиские действия, не меняя и не ремонтируя телефон по гарантии! Имея неосторожность, купил у них в декабре телефон, достаточно дорогой - LG G4 (фото в приложении)

Проблема в том, что он выключился и больше не включился, я отнес по гарантии в LMT, ведь прошло всего не полных 5 месяцев со дня покупки телефона.
Потребовал замену на совершенно другой телефон или возврат денежных средств, так как работа данного телефона меня не устраивает, и есть опасения, что он будет ломаться в будущем.

Через несколько дней, перезвонили со службы поддержки LMT и сказали, что чинить по гарантии не будут, так как на телефоне имеются механические повреждения (я загрузил фотографии телефона, чтобы было видно в каком он состоянии).

При этом они оценивают ремонт в 200 ЕВРО, потому что нужно менять плату.

По имеющийся информации в интернете, LG G4 выпустили телефоны с каким-то дефектом и такая компания, как Verizon возращала своим покупателям деньги за купленный телефон.

L labamaja 22.04.2016

Laba kompānija

labs sarkasms

N Nopietns_cilvēks 22.04.2016

Man bija līdzīga situācija ar Nokia Aqua. Pēc nedēļas kā iegādājos, pats no sevis slēdzās ārā un ieslēgt nebija iespējams. Garantijā Lietuvā pabija reizes 3. Katru reizi bija atzīme, ka defekta nav. Ar telefona iegādi, nodrošinaju sev galvas sāpes 300 euro vērtībā uz vairākām nedēļām. Gala rezultātā, pēc ilgstošām pārrunām, devos uz LMT filiāli Brīvības ielā, kur problēma tika ātri atrisināta - atgriezta nauda. Citu sūdzību par kompāniju nav, bet kaut kas viņiem tur ar tiem telefoniem nav kārtībā.

N Nopietns_cilvēks 22.04.2016

Atvainojos, Sony Aqua.

A AZ 22.04.2016

Jusu gadijuma bija atgriezta nauda, bet man nav.

M Maris35 22.04.2016

1. Нужно читать конкретней что за номера партий, партии отличаются. Это как у меня есть станок я запустил станок на 1000 товаров, потом повторно запустил станок на 1000 товаров. Первую 1000 отправил в Даугавпилс, вторую в Ригу. Оказалось что в первой партии при запуске стонка был сбой и товар с дефектом. Я не обязан отзывать все 2000 товара а отзываю или меняю только ту партию которая была бракованая.
2. Кто тебе бред сказал что за товар так сразу можно требовать деньги или обмен? В законе ясно сказано что продавец товар меняет или возврашает деньги пропорционально использованому товару только в том случае если товар по ремонту сдавался 3 раза и больше.
3. Если не веришь их заключению имеешь право обратится к независимому эксперту, который скажет кто виноват.
4. Ну про плату они конечно загнули цену. Так как на ебай она стоит 50-75 евро, а у официального диллера 94,99 евро

S Sergej Sergeevic 22.04.2016

До 6 месяцев не требуется 3 ремонта. Сразу все деньги назад.

A AZ 22.04.2016

вот и я слышал, что до 6и месяцев можно возвращать.

S Sergej Sergeevic 22.04.2016

На второй фото случайно не след от падения на угле ? Вот и причина отказа.

A AZ 22.04.2016

именно так они и охарактеризовали, что след от падения, НО телефон реально не падал ниразу, тут есть место моей проблеме, что я никогда не ношу в чехле телефоны.
Просто было бы понятно, если телефон был эксплатирован плохо, но это не так.

A Arthur 23.04.2016

Man ir tiesi tas pats ar tiesi to pasu telefonu, ari LMT pirkts!!!

T Tong Po 23.04.2016

To, ka korpusā ir bukte, vēl nav pamata izmantot par iemeslu garantijas atteikumam. Servisam vajadzētu pamatot, kāpēc tas korpusa bojājums ir uzskatāms par telefona bojājuma vai defekta cēloni. Ja pierādīt un pamatot nevar, tad nav ko čakarēt klientu. Bet vispār, pat nerunājot par servisu, man ir bijusi saskare ar minētā telefona ražotāja produktu servisu. Kopš tā laika šī ražotāja produkciju nepērku principā.

A AZ 23.04.2016

Я в дополнении отправил официальное письмо LG, чтобы они прокоментировали действия LMT и сервисного центра LG. буду держать в курсе событий.

V vr 28.08.2017

Решилась ли как-нибудь проблема с гарантийным LG G4? У меня тоже самое с случилось :-(

M Mārtiņš 26.04.2016

Buktes nerodas no zila gaisa, tātad ir bijis trieciens. Viss, ko Tu aprakstīji, notiek likuma ietvaros. LMT ir augstākie servisa kvalitātes standarti nozarē, tāpēc nav pamata uzskatīt, ka viņi mēģinātu no kaut kā izvairīties.

T Tong Po 26.04.2016

Mārtiņš, servisa jeb uzņēmēja reputācija vien ir par maz, lai tagad pieņemtu jebkuru viņu lēmumu apriori kā patiesu un nekļūdīgu. Tajā kompānijā joprojām strādā tikai cilvēki un katrs kādreiz var kļūdīties. Manuprāt, nedrīkst pieņēmumu izdot par slēdzienu. Pieņēmums, ka, ja reiz ir bukte, tad jau IESPĒJAMS bija trieciens un tā dēļ tad arī prece nestrādā - tas ir tikai pieņēmums. Lai kaut ko apstiprinātu, vai šajā gadījumā - atteiktu, ir nepieciešams konkrēts pamatojums un pierādījums. Ja Tu raksti, ka konkrētais serviss atbilst augstākajiem nozares standartiem, tad viņiem nevajadzētu būt problēmai sniegt klientam konkrētu pamatojumu, kas balstīts uz faktiem, nevis pieņēmumiem. Un kā respektablam pakalpojuma nodrošinātājam, konkrētajam servisam, pirmkārt, vajadzētu ar cieņu izturēties pret klientu. Klientam būs jātērē sava nauda. Pret to pakalpojuma sniedzējam vajadzētu izturēties ar sapratni, sniedzot maksimālu skaidrību par sava lēmuma jeb atteikuma pamatotību.

H Hirurgija 04.08.2016

У меня такая же сейчас проблема, почти такая же. Была немного другого мнения об этой компании. Если им плевать на своих клиентов, то увы и ах. К счастью они не монополисты.

P pulkvedis 22.09.2016

Šobrīd man ir tieši tāda pati problēma tieši šim pašam telefonam - pats no sevis izslēdzās un vairs nebija ieslēdzams. Garantijas remonts, protams, atteikts dēļ mazas buktītes telefona stūrī, arī telefoniski servisa darbinieks izteica tikai varbūtību, ka trieciena sekas, iespējams, var parādīties tikai pēc ilgāka laika un, ka ir jāmaina mātes plate par maksu 250EUR. Servisa talonā ne vārda par mātes plates defektu, tikai atsauce uz garantija noteikumu neievērošanu. Uzrakstīju iesniegumu LMT, gaidu atbildi(atteikumu :D). Sazinājos ar PTAC un arī viņi apstiprināja, ka ir pilnīgi nekorekti atteikt garantijas remontu tikai dēļ korpusa bojājuma, tam ir jābūt kā pierādītam FAKTAM, ka tieši trieciens ir izraisījis mātes plates defektu. Sazinājos ar Latvijas LG pārstāvniecību - nav vērts, viņi ir bezspēcīgi, nākošais solis LG HQ UK. Pēc atteikuma saņemšana no LMT vērsīšos ar oficiālu iesniegumu PTAC, iešu līdz galam un esmu gatavs arī maksāt par neatkarīgo ekspertīzi, jo esmu vairāk nekā pārliecināts, ka taisnība ir manā pusē, jo vairāk dēļ fakta, ka saņemot telefonu pēc garantijas remonta, man tomēr to izdevās ieslēgt, bet telefons nelādējas tālāk par "LG" sākuma ekrānu. Internetā noskaidroju, ka tas ir izplatīts LG G4 mātes plates brāķis, saucams par 'BOOTLOOP''", ko maza buktīte korpusā nevar izraisīt.