www.sudzibas.lv LMT Pieliek minūtes, lai varētu nopelnīt

LMT - Pieliek minūtes, lai varētu nopelnīt

Es pirms pusgada kļuvu par lmt klientu, bet maz runāju man pirmos 2. mēnešus nāca ap 37 ls, tas tak ir ļoti daudz, par tik maz minūtēm, un es pargāju uz bifri, un daudz runāju un mani izdevumi nepārsniedz 8. ls. bet nē jau es pa to gribēju rakstīt sūdzibu, bet gan kad es lmt sim karti sadedzināju. man tik un tā nāk ap 15.ls menesi un uzrādāsdas kad es esmu sūtijis sms vairākas un zvanijis kautkam, kā varēju zvanit ja sim karti sadedzināju! Nav brīnums ka daudziem nāk nereali lielas sumas ar lmt, jo viņi domā ka to visu norunā, bet patiesībā vini pieliek minutes, lai varētu nopelnīt!

K

A Aleksandrs 13.11.2008

Pilnigi piekritu, LMT iet traki:(

C cxarly 13.11.2008

O jā, lmt pamatīgs grābējs! Man kas līdzīgs bija. Kādu gadu biju viņu tīklā un maksāju + - 35ls. Pārgāju uz "Bite" un tagad līdz 15 ls mēnesī maksāju.

J jevgēņijs 13.11.2008

Ju japaseko līdzi manam minutem, ko ari nāk nereali lielas sumas

J jonas 13.11.2008

Nju lietojiet tālak lmt, ir loti izdevigi!!!:D:D:D:D

N navsvarigi 13.11.2008

Nu, shitas viss jau izskatas pec klajas LMT apmeloshanas un Bite reklameshanas! Manai sievai bija LMT un nekad nenaca rekins par minutem, kura vina bija norunajusi. Man kolegiem ir LMT un, cik runaju, nekad nenak lielaks rekins, neka esi norunajis. Taa kaa, nu jau apmelot nevajaga!
Tas sudzibas teksts ir tads interesants...

*man pirmos 2. mēnešus nāca ap 37 ls, tas tak ir ļoti daudz, par tik maz minūtēm, un es pargāju uz bifri, un daudz runāju un mani izdevumi nepārsniedz 8. ls.*

Pirmkart, cik tas ir, maz minutes? Otrkart, var skaidri redzet, ka tiek reklameta Bite!
Un, melot nevajaga par to, ka, daudz runajot ar Bite, izdevumi neparsniedz 10 Ls. Ja runa ar pieslegumu, tad rekins nak pari 10 Ls. Ja runa ar BiFri, tad var jau but... Te viss izskatas pec JONASA, jo vins jau ieprieksh rakstija, ka ar BiFri vinam ir 8 Ls menesi! Idiot tu, Jonas, esi konkretais!

N NavSvarigi 13.11.2008

Jonas, Jonas... Sarakstijis te zem dazadiem vardiem komentarus, sudzibu par LMT tagad uzrakstiji nepatiesu.. Un, kam tas vajadzigs? Vai tad tiesham tu doma, ka cilveki tagad tices visiem murgiem, ko tu te raksti un skries uz Bite? Kas gribeja, sen jau to izdarija, kas negrib, nedaris to!
Un, ja nelieto SIM karti, nekadi lielei rekini no LMT nenak! Nevajag melot! Man tak bija LMT pieslegums ari kadreiz. Es nelietoju SIM karti un ne reizi man neatnaca rekins par sms, kuras nesutiju un zvaniem, kuru neveicu! Ta pat, manai sievai, kura nelietoja LMT piesleguma SIM karti, nekad nenaca nepatiess rekins! Prieksh kam tu melo?? Nu, neies visi tagad uz Bite un nebus tev taa, ka varesi gandriz visiem zvanit bez maksas no savas BiFri kartes. Vakar darba man kartejo reizi zuda ar BiFri Rigas centra zona un partruka sarunas! Nu, nav Bite kvalitativa parklajuma, kaut tu melo ko vien gribi par LMT. No ta jau nekas nemainisies! Var lamaties uz manim, cik gribi! Tavu limeni jau es redzu!

N navsvarigi 13.11.2008

Jonas, varu tev pachukstet, ka man labi, ja 8 lati menesi iziet par sarunam... Pie tam, ka es ari okarti lietoju!

O Olis 13.11.2008

...un vel, Jonas, tu te rakstiji, ka ne viens cits mobilais operators nepiadava bez maksas sarunas sava tikla! Tele2 ar zz piedava bez maksas sarunas sava tikla. Ta gan ir akcija, bet tomer, tads piedavajums ir. Ta pat Amigo piedava bez maksas sarunas LMT tikla ar specialo karti. Tas ir visu laiku. Tur gan ie ierobezhojumi, bet fakts kaa taads... Un, sakaru kvalitate ar Amigo ir augstaka un LMT tiklu izmanto vairak cilveku, neka Bite. Taa kaa, ieput man pakaljaa!

N NavSvarigi 13.11.2008

Jonas, tev trukst elementaras izglitibas normali uzrakstit sudzibas tekstu! Teksts ir uzrakstits apmeram 3. klases limenii! Dalbajobs tu esi konkretais!

O Olis 14.11.2008

Sarp citu, Jonas, tu te slaveji Biti par modernako tehniku u.t.t. Nu, par to, ka ta pati BiFri SIM karte ir elementaraka karte, kas nepiedava nedz lidzsavienojumu, nedz paradresaciju un tani saglabatos vardus un numurus nevar labot, jo SIM karte tadus pakalpojumus nepiedava... Kapec tik modernajai Bitei nav video zvans??

N ninja 19.11.2008

tas ir ari tele2, bet ne katru menesi. loti citigi sekoju lidzi tiesi sms, jo viniem loti patik katru otro menesi piemest klat kadu simtinu sms. tas ir tik uzkritosi, ka to nevar neieverot. bet ka to var risinat??

N navsvarigi 19.11.2008

Tapec jalieto priekshapmaksas kartes un nebus nekadu hemoroidu par rekiniem. Runajot par sudzibu, nu ir taa, ka ta ir uzrakstita tada valoda, ka nu... Bet, par sudzibas butibu varu piebilst, ka ir LMT piesleguma veidi, kur ir minimala maksa. Nu, ja esi piesledzies pie tada tarifu plana, tad sorry: naks tev ta summa, kaut ari tu sadzedzinaji SIM karti. Da tas pats ari butu T2 un Bite.
Sitai konkretai sudzibai es neticu, jo sudzibas sakuma ir minets LMT lielais rekins par tik maz minutem, bet, cik tas ir, taa ari netapa skaidrs pec trupmaka teksta. Bet, pielauju, ka medz rekiniem pielikt sms, kuras neesi sutijis. Da visi operatori, domaju, ar pieslegumiem cilvekiem jauc un nak rekini par pakalpojumiem, kurus neesi izmantojis.

A Aleksandrs 19.11.2008

Bite tagad abonesanas maksa 3 Ls, LMT ar noteiceju 5 Ls.Bite 50 min pa brivu-variants 3.LMT iegrudis tev braketu mazcennieku ar ligumu uz 24 men un nekur so laiku nespruksi, bet mainit un labot LMT savus brakus ai ka negrib.Ar to tiek notureti klienti.Par LMT brakaino preci ir jazino PTAC.

N navsvarigi 21.11.2008

4646, tas ir stulbibas, ko tu te raksti. Tik pat labi ari Bite iesmeres braketu mobilo un 24 menesus nekur nevaresi likties! Tas pats attiecas uz T2. Runajot par cenam, par kvalitati jamaksa!

E evita 22.11.2008

Arī man šķiet, ka LMT krāpj un māna savus klientus. Man sākumā 1-2 mēnešus nāca lieli rēķini, jau tad likās, ka neadekvāti, taču domāju, ka var jau būt...? Tad izvēlējos sev izdevīgāku pieslēgumu, ta'''cu rēķini nāna vēl lielāki, tad man palika aizdomīgi šāda situācija. Dodoties uz LMT centru saņēmu samērā melaipnu un neieinteresētu konsultāciju, man piedāvāja par naudu saņemt izdrukas, apmēram Ls 10.00 apmērā, es atteicos. Pēc dažēim mēnešiem sapratu, ka tānevar turpināties, jo nespēju apmaksāt lielos rēķinus, tad atkal vērsos LMT, viņi teica, ka man esot visizdevīgākais tarifu piedāvājums...:) Es pārliecinoši paziņoju, ka no savas puses sekošu līdzi sarunām un, ja nākamajā menesī man šķitīs, ka rēķins par lielu, es prasīšu izdruku un vērsīšos pie LMT un citām instancēm ar pretenziju. Kā Jūs domājat...! ...Manas sarunas palika apmēram tādā pašā līmenī kā parasti, taču rēķins samazinājās - vairāk kā uz pusi! :) Redziet kādi brīnumi notikās!!! :) LMT manu cieņu un uzticību ir zaudējusi

N navsvarigi 22.11.2008

Evita, tas jau nenozime, ka LMT tikls nav kvalitativakais Latvijaa! Parlasot Tevis rakstito, kartejo reizi parliecinos, ka vislabak ir priekshapmaksas karte! Ja ta palasa cilveku sudzibas, tad pie visiem operatoriem bijushas problemas ar rekiniem. Man te viens pazina visu laiku mokas ar T2 un nekur jau nevar aiziet, jo panema mazcenas mobilo. Ari ar Biti ir cilvekiem problemas. Es kadas paris reizes iegaju Bite salona un pa sim paris reizem sastapu kadus 2-3 neapmierinatus ar rekiniem klientus. Ta ka, visiem ir tadas problemas. Ari ar lattelekom bija mistiski rekini... Lai gan, tadus kaa tu aprakstiji brinumus nebiju dzirdejis, pielauju, ka kaut kas tamlidzigs vareja but... Tapec es lietoju priekshapmaksas karti un nav hemoroja ar tiem rekiniem!

K Kritizētais 22.11.2008

lmt susk

E emīls 22.11.2008

Kad cilvēki sapratīs ka lmt ar saviem reiķiniem čakarē klientus, Es personīgi lietoju bifri un kad gribu tad paskatos, kam es esmu zvanījis, cikos zvanīju, un cik sms esmu sūtījis un konkrētu numuru cik santīmus man norauj, jo katram bifri klientam ir internetā konts un es savus reiķinus varu paskatīties mansbifri.lv! Kaut katru dienu skatos savas izdrukas. un vēl tekošo mēnesi, kā ari 3. mēnešus atpakaļ!

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, es tev varu pacukstet, ka pie visiem operatoriem cilvekiem ir problemas ar rekiniem. Nu, ko tu savu BiFri visur baz? Mani ar okarti ar ne viens nemana! Nu, neies visi tagad pie BiFri! Nomierinies tak reiz!

N navsvarigi 22.11.2008

Emīls, vispar, nevar salidzinat pieslegumu ar priekshapmaksas karti! Nevar! Ar priekshapmaksas kartem cilvekus ne viens nekrapj. Tu salidzini LMT pieslegumu ar BiFri. Nu, tas ir nesalidzinamas lietas.
Starp citu, BiFri nav pirma un vieniga prieksapmaksas karte, kuras izmaksam ir iespejams sekot. Es jau sen zinaju, ka ar okarti var dabut sarunu izdruku...