www.sudzibas.lv LMT pazūd nauda bez iemesla!

LMT - pazūd nauda bez iemesla!

LMT internets datorā ir neizdevīga + offline mode nosūc papildus visu atlikumu, kas palicis mana okartes internets datora konta. Zvanu viniem, vini saka - tas par internetu. gribu runat ar adminiem vini met ar klausuli, visu noliedz. noliedz lidzigas problemas. summas nav lielas, bet tiek aprekinata maksa ari tad kad internetu nelietoju - vai tas ir logiski? un vai ta drikst, ja tas nav neviena dokumenta atrunāts? offline mode jau 4 reizes man novilka paris latus. Vini piedava nomainit tarifu pret man vel neizdevigaku un pat - pariet pie pastaviga piesleguma, lai piestaditu milzu rekinu. Liek ierasties ar iesniegumu, kur nevaru ierasties, ieskanet iesniegumu (man nav skanera) un vel visadicitadi atrunajas. Un tas vel nav viss - nerunajot par sakariem, vini ir nepieklajigi pret klientu, steidzas pabeigt sarunu, sakot - "Skatos, mūsu saruna ir bezjēdzīga. Vai Jums ir vēl jautājumi par LMT pakalpojumiem? Vai Jūs gribētu tādu attieksmi? Ja ne, nenāciet pie LMT, lai vini iet rata, nemaksajiet vieniem, ejiet pie Tele2 vai Bite - pie viniem sagaidisiet pilnigi preteju situaciju seit aprakstitaja gadijuma ar LMT.

S smīkņa 30.09.2013

Pajoliņ, tu vispār zini, ko nozīmē "offline mode"? Jo esmu samērā pārliecināta, ka nē.

L lackdog 30.09.2013

Nu paklau čalīt nezinu kuram operatoram tu esi zvanijis bet lmt operatoram ir jābūt pieklājīgam un vins mēģina izpatikt jums jo viņu intresēs ir lai jūs paliekat un tad ir tādi indivīdi kuri ierubijuši torrentus un tad iejiet dr.lv ķipa pašam liekas ka ņehuja nenoraus laigan norauj dafiga un tad mēģina bicīt lmt par to ko pac esi idarijis panem to pašu internetu un pieslēdz svaigi uzinstelētam pc vai mac un sapratīsi ka sakne esi tu pats