www.sudzibas.lv LMT pateiciba

LMT - pateiciba

Esmu patiesi pateicigs LMT par to, ka, izmantojot vinu pakalpojumus, ka izmantojot OKARTI ar LMT tikla parklajumu, es varu palauties vienmer uz to, ka bushu sazvanams, ka vareshu sazvanit citus... Es esmu pateicigs, ka man ir droshibas sajuta, kas visos laikos ir svariga. Ar Okarti, kas darbojas LMT tikla, man nav nekad bijis ne viens gadijums, kad es panemtu telefonu un konstatetu, ka es esmu arpus zonas, ja nu vienigi mezha. Jebkura vieta, kur es esmu, es esmu droshs, ka mani var sazvanit un tas ir svarigi, it ipashi, ja tev ir gimene, kurai tu esi vajadzigs! Izmantoju T2 un Bite, un par viniem es tadus vardus bilst nevaretu...

N

N Navsvarigi 04.03.2009

...gibetu piebilst, ka es neaicinu cilvekus nakt uz LMT vai nemt Okarti, kas darbojas LMT tiiklaa! Es izsaku savu viedokli un esmu dzili priecigs, ka man ir iespeja lietot tadus sakarus, uz kuriem es varu praktiski vienmer palauties! LMT tikla kvalitate ir Nr 1!

S 04.03.2009

Šitā ir reklāma!

S savējais 05.03.2009

Nav svarīgi - bet varbūt tieši mežā Tev būs vislielākā nepieciešamība gadījumā, ja apmaldīsies! :) :) Līdz ar to mežs nebija labs piemērs par to, kur LMt nav zonas! ;)

A Aleksandrs 05.03.2009

Pareizi dari, ka reklame savu lmt, jo atri pie lmt nebus neviena klienta;)ta tik turpiniet.
p.s.bijusais lmt klients.

N Nausvarigilmtluzeri 05.03.2009

Starptautiskais mobilo sakaru operators „Vodafone“ ir izmēģinājis 3G HSPA+ mobilo platjoslas pieslēgumu, kas nodrošina maksimālo lejupielādes ātrumu – testa vidē tas pārsniedz pat 20 Mbit/s. „Vodafone“ tehnoloģijas izmēģinājumos „Vodafone“ Spānijas tīklā valsts dienvidos un Madrides centrā panāca ātrāko 3G datu savienojumu, kāds vien šobrīd ir iespējams, HSPA+ MIMO (Multiple Input Multiple Output).

Sākotnējie rezultāti apstiprina, ka HSPA+ MIMO tehnoloģijai ir lielas izredzes nodrošināt paaugstinātu mobilās platjoslas kvalitāti tādās būtiskās vietās kā biznesa rajoni un lidostas, kur atbilstoši pieprasījumam klientiem tiek nodrošināts lielāks datu pārraides ātrums.

„Vodafone“ šogad jau paziņoja par veiksmīgajiem HSPA+ 64QAM tehnoloģijas izmēģinājumiem. Tās nodrošinātais maksimālais ātrums sasniedz 16 Mbit/s, un ir secināts, ka tā ir īpaši piemērota piepilsētām un laukiem.

„Bite Latvija“ kā „Vodafone“ sadarbības partnere Latvijā vienmēr izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai palielinātu ātrumu un uzlabotu klientu pieredzi. „Tagad mēs gaidām, kad šī tehnoloģija būs komerciāli pieejama, un ceram sākt pirmos testus Latvijā šogad vai nākamā gada sākumā, ” sacīja „Bites Grupas“ valdes priekšsēdētājs Freds Renčaks.

„20 Mbit/s ātruma robežas pārvarēšana, pateicoties HSPA+ MIMO, ir vēl viens būtisks mirklis 3G mobilās platjoslas tehnoloģijas evolūcijā un palielina izredzes, ka mūsu klientiem noteiktās īpaši svarīgās vietās tiks nodrošināta vēl augstāka tīkla darbības kvalitāte, ” teica „Vodafone“ globālo tīklu direktors Endijs Makleods. „Šie rezultāti nozīmē, ka mēs varēsim gūt vēl lielāku labumu no mūsu esošās 3G infrastruktūras, palielinot pakalpojumu kvalitāti mūsu klientiem, ” viņš piebilda.

Šobrīd „Vodafone“ sadarbojas ar jauno ierīču pārdevējiem, pārbaudot, testējot un validējot šīs komerciālai pieejamībai sagatavotās ierīces.

Šobrīd „Bites“ klienti, kas izmanto pakalpojumu „Vodafone Mobile Connect” var lejupielādēt datus un pārlūkot internetu ar ātrumu līdz 7, 2 Mbit/s, gūstot pirmšķirīgu pieredzi mobilā interneta lietošanā. Papildus lielajam tīkla ātrumam Bitei ir plašākā fiksētā starptautiskā interneta kanāls (2, 5 gigabiti) no visiem mobilo sakaru operatoriem Latvijā, kas nodrošina to, ka mūsu klienti var daudz ātrāk ielādēt daudzas nozīmīgas starptautiskās interneta vietnes, piemēram, youtube.com un facebook.com

HSPA+ tehnoloģija tiek uzskatīta par nākamo soli (3G) HSPA evolūcijā. Izmantojot šo tehnoloģiju, „Bites“ 3G tīklam būtu jāspēj nodrošināt platjoslas ātrumu, kas pārsniedz konkurējošo platjoslu bezvadu tehnoloģiju ātrumu.

S sise 25.03.2009

Nu paga paga, drīz vie visi, kas aizskrējāt pie citiem operatoriem, līdīsiet paši atpakaļ, jo skatoties LMT mājaslapā, tagad ir ļoti daudz izdevīgu pieslēgumu, katram maciņam, tā kā...paši vainīgi

J jjjj 25.03.2009

Nah man tas sudainais Lmt- krapnieku kantorim vairs neuzticos

A Aleksandrs 25.03.2009

Ar to LMT grib atdabut zaudetos klientus?Paskatisities, ka jums bus ar 2 LS;)sanemsiet visus 6 Ls pie rekina, un nekam neko nepieradisiet.Mani apmierina Bites tarifi un viss parejais.LMT zem adas ne tadas mahinacijas slepjas, jo pa velti te nav neka, klienti Lmt ir pedeja vieta.

V VilmaVilma 29.10.2009

Tele2 ir labāks pārklājums, kā kkāds kantoris atzinis, tātad arī labāki sakari.

O osis 29.10.2009

LMT VISLABāKAIS !!!PāREJāS BITES UN TELES SūKā !!!

Mamma 29.10.2009

Vai nav vienalga kads operators ? Cena par pakalpojumu ir svariga. Jo zemakas cenas jo vairak lietotaju.