LMT - O'Karte

Man tracina O'Kartes reklāma, kurā LMT cenšas nomelmot ZZ. ko viņi tur meģina salidzīnāt????
man bija gan O'Karte, gan ZZ.
1) lai uzzināt O'Kartes bilanci tad jāzvana un jāgaida kamēr autoatbildētājs pateiks par atlikumu.
2) lai papildīnāt O'Karti tur jāievāda nez cik kodus!!!
3) kad uz kartes palika maz naudas, tad zvānot sākumā jāklausās kā tev tur lasa gandrīz lēkciju par to ka tev drīz beigsies nauda.
4) kad kartei beidzas deriguma tērmiņš tad pēc kārta zvana, pec katras īsziņas tev nāk sms ar atgadīnjaajumu!
kas tas par konkurenci"?????!!!

H

A Andra 24.02.2010

Man gan o karte liekas ok. Paņemu to tarifu plānu, kad 3 sant uz visiem tīkliem.

D DreamLV 24.02.2010

jāmāk piepūst miglu acīs cilvēkiem un pārvilināt no viena uz otru operātoru...garantijas nav nevienam operātoram un plusi un mīinusi arī pastāv katram savi... un izvēlne ir mūsu rokās...

ž žurkaKornēlija 26.02.2010

re kur īstā patiesība!!!")))))

I Inga 26.02.2010

Izmantoju LMT jau 10 gadus, esmu VIP klients - un ļoti apmierināts. Reklāmas mani nesatrauc, uz Tele2 neietu, pat ja būtu tāda vēlme - 55 km no Rīgas nav zonas (tikai mājas 2 stāvā, vienā tualetes stūrī), stāvēt stūrī blakus podam un sarunāties - neuzskatu to par normu.
Šveicē - (piemēram Samnaun, Davos) Tele2 vispar nav nekas - Šveices opertaori paziņo, lai telefona beidzot ieliek SIM karti un to s..u, kas SIM vietā, izņemot ārā ;-)))

N nm 26.02.2010

Inga
laikam LMT dabrbiniece. neticu!

X xxxxx 23.07.2010

Ak nu dienin, kada nelaime... Japazvana un janoklausas, cik ir palicis kredita. Taa tak ir tada tragedija. Taa pat kaa tas, ka, papildinot okarti, jaievada divi kodi. Ak nu dienin, cik tas ir briesmigi un uzreiz sliktak par zz. Ziniet ko, dargumi, zz un okartes kvalitate ir kaa nakts pret dienu. Tikla parklajums ir nesalidzinami labaks okartei. Tie divi kodi ir vajadzigi tapec, lai butu droshak... Bija tieshi ar zz dzirdets, ka tipa kads iegadajas atjaunoshanas karti un izradijas, ka kredits ir papildinats. Vinu kodu uzminet ir vienkarshak!

Starp citu, labi, ka zz nenak atgadinajuma sms par to, ka tev beidzies kredits un tas ir japapildina...

S Salvis 08.11.2010

es teikshu taa-sakaru kvalitaate lmt ir ljoti laba, bet daudz kas atkaraajas arii no mobiilaa izveeles.. piemeeram reaals piemeers nokia VS samsung-abiem ZZ bet samsungam zona caur muuuriem gandriiz pazuud... nokia nee... stabs ar diviem galiem! un nav ko te striideeties kursh labaaks-ja tu esi apmierinaats, tad priecaajies! un es priecaajos par ZZ (kaut arii zona dazzreiz laukos ir taada, kaada ir, toties sms varu uzsuutiit arii pakaapjoties uz kreesla!:D

J Juris 23.05.2011

Man kaitina ZZ reklāmas O!Kartes reklāmas vismaz ir saistošas!
Kas vainas tiem paziņojumiem!? Vismaz atcerēsies, ka jāpapildina!

M Mustang88 07.04.2013

zz vispar ir totals s.ds signāls vājs un acis māle ciet nepajokam un reklamas nu vienkarši debīlas un bauska vai kur tur vispar ir ta ka leišu tornis maisa gaisu ar savu sālīto tarifu, vot tele2 haltūristi

L Lana Savenkova 04.03.2016

Es pasūtu kredītu par 1.42€, bet man ieskaita tikai 0.92€. Kur tad paliek tie 0.50€?