www.sudzibas.lv LMT Обслуживание

LMT - Обслуживание

Внимание!!! Не попадитесь так же как я!!! LMT продаёт NOKIA E51 как малоценник и говорят что гарантия 2 года от DUAL или TRODEKS.. Телефоны полное говно!!! Ломаются уже через 2 недели!!! после эксплуатации, причем эти конторы отказываются их ремонтировать а LMT не берет их обратно говоря что это не их проблемы, при этом грузят штрафами если вы отказываетесь пользоваться этим металлоломом! Им плевать на все ваши проблемы, только показывают пальцем друг на друга и никто не виноват.

о

J Janeekaaas 14.10.2008

Mana sieva nema mazcenas mobilo Nokia, gan citu modeli, bet strada joprojam, lai gan 2 gadi sen jau pagajusi. Ir viens gluks, es zvaniju uz LMT, man teica, lai naku un garantijas remonta ietvaros to izremontes. Es biju par slinku un neaizgaju, jo gluks ne ipasi trauce man lietot telefonu. Lai gan visiem zinams, ka mazcenas mobilie, ta pat kaa mobilie ar prieksapmaksas kartem ir kaa loterija: var paveikties un trapisies ok, var nepaveikties un saluzis atri vien. Bet, nu jebkuraa gadijumaa te ir darbs tiem, kas aizstav pateretaju intereses.

F Franklin 19.11.2008

jaiet uz www.tsc.lv ar pirkuma ligumu un vis bus ok.

K Krotow 29.05.2009

Nokia šiem telefonu modeļiem bija brāķa partija. Tie lūst arī pērkot tāpat bez mazcenas.