www.sudzibas.lv LMT O-kartes mobilais internets

LMT - O-kartes mobilais internets

Labdien,

nesen iegādājos O-kartes mobilā interneta komplektu, visu uzstādīju un pirms interneta lietošanas nomainīju sākotnējo tarifu plānu - NEDĒĻA uz tarifu plānu MEGABAITS. Lietošanas instrukcijā ir norādīts, ka tarifu plānu maiņa ir bezmaksas. Komplektā tika iekļauts arī 4Ls kredīts. Sāku lietot internetu ar tarifu plānu MEGABAITS -pirmā interneta lietošana ar 2pārtraukumiem [modems tika atvienots abas reizes pēc interneta lietošanas] kopā ilga ~ 5- 8 minūtes, kuras laikā apskatīju ~10bildes, izlasīju dažus e-pastus un ziņas.

Pēc šī visa tika atsūtīta sms, kurā teikts, ka viss kartes kredīts 4Ls vērtībā ir iztērēts un lūgums papildināt kontu.

Pēc šī gadījuma zvanīju uz LMT diennakts info centru, kur man paskaidroja, ka pie vainas varētu būt datora lielā izšķirtpēja vai kādi citi savienojumi interneta lietošanas laikā.

Operatore ieteica mainīt pieslēguma veidu pārejot uz Tarifu plānu Internets 7 vai 5.

Jā, tie bija tikai 4Ls un var taču papildināt kredītu,bet kur ir garantija, ka atkal man par dažām ziņām/e-pastiem un fotogrāfijām netiks atskaitīts nākamais kredīts? Protams, vieglāk ir pāriet uz pieslēguma tarifiem, bet vai tad nesanāk tāda klientu mānīšana un krāpšana, ka ir tikai jāmaina tarifu plāni, bet pakalpojums netiek pilnībā nodrošināts?

Man ir jautājums -kā ~8minūšu laikā ir iespējams iztērēt 4Ls tikai skatoties bildes un lasot e-pastus, ja MEGABAITA maksa dienā ir Ls 0,03 sant. par Mb? Nekādas sms uz LMT vai citiem tīkliem netika sūtītas.

Jāpiebilst, ka man nav jaunākās paaudzes dators, ar ļoti lielu ekrāna izšķirtspēju, bet gan standarta portatīvais dators. Arī nekādas filmas/mūzika netika ielādēti interneta izmantošanas laikā (5~8minūšu laikā)

Varbūt ir iespējams redzēt precīzu izrakstu -kura fotogrāfija,e-pasts vai ziņa bija 4Ls vērtībā? Ja kļūda izrādīsies LMT sistēmā vai ir iespējams ka 4Ls [ vai mazāk atskatot internetā pavadīto laiku] tiks ieskaitīti atpakaļ?

Ceru uz kādu kompetentu viedokli nevis uz muļķīgiem tekstiem.
Paldies!

Z zilais valis 19.08.2012

vīrusus iztīri

Z zrc 19.08.2012

4Ls ir aptuveni 133Mb... un 8min laika to ir iespejams noteret - skatoties bildes! :(

M madara Beijere 19.08.2012

neesmu speciāliste, bet tad jau sanāk, ka tas ir ĻOTI dārgi un jābūt bez maz vai miljonāram, lai lietotu O-kartes internetu :D :/
nepiekritīšu zcr Tev.
varbūt kādam ir vēl kāda pieredze šajā jautājumā?

Z zrc 19.08.2012

Vari nepiekrist, bet tas tā ir! Un kur tev prāts lietot tarifu megabaits, ja mūsdienās lapas pilnas ar reklamam, bildem un video, kas sver pienācīgi! Lieto vainu internets laiks, dienai vai nedeļai atkarībā no paradumiem! Megabaits ir pēdējais ko izvēlēties no piedāvājumiem!!!

Dookie 28.08.2012

Tomēr vaina būs tajā, ka izvēlējies nepareizo tarifu. zrc jau saskaitīja, ka pat 8 minūšu laika var iztērēt 133 MB.
Man liekas, ka tas tarifs MEGABITS būs vairāk domāts ļoti retai lietošanai, pie tam brauzerī jāieslēdz funkcija "nerādīt bildes" vai kā viņa tur saucas.

Tad to MEGABITU varēsi izmantot Internetbankai, lai apmaksātu rēķinu un e-pastu sūtīšanai bez jebkādiem failiem. Un tad jau cena Ls 4 liekas loģīska, jo pietiks diezgan ilgam laikam.

Ja gribi sērfot Internetā, izvērtē savas iespējas maksāt vairāk. Uzzini kas tie par piedāvājumiem Internets 5 un Internets 7.;)

donna b 28.08.2012

Paklausies ko tev Operatore un cilveki šeit iesaka, un maini tarifu. Citādak bankrotēsi ātri ar tādu tarifu.