www.sudzibas.lv LMT numura anulesana

LMT - numura anulesana

Sveiki!
Sanaca ta, ka krizes deļ, aizkavējās rēķinu atmaksa LMT.
Lidz Lmt atsutija, ka jasamaksa rekins par mazcenas mobilo...
Visus rekinus atmaksajam...tagad atgriežoties no ārzemēm konstatejam faktu, ka LMt nr vienkarsi anulejis.
un tik par to, ka laicigi nav bijusi samaksati rekini, un pedejais reķins 0, 15ls apmera ari nav samaksats!

Interesanti vai tad mani ka nr ipašnieku nebija jabridina, ka nr tiks anulets...

Kad atgušu savu nr- no LMT turēšos pa gabalu.
Ne jau pirmo reizi nepatikšanas ar šo firmu.

G

E Eseseseseeseses 26.06.2010

da labi tev, gunta - telefona numuru taapat vien neanulee..to dara tikai tad, ja ilgi un pamatiigi nemaksaa reekjinus...man arii kaut kaa peedeejaa laikaa ir sanaacis, ka samaksaaju rekjinu tikai tad, kad telefonu reaali atsleedz, bet pirms tam vinji suuta n-tos atgaadinaajumus un, ja rekjins tiek samaksaats, tad sakari tiek atjaunoti 15 minuusu laikaa. taa ka kaut ko tu ne taa te gvelz; ja zemenes iirijaa lasot pusgadu esi aizkaveejusies, tad nevajag vainot lmt..

K Katt23 26.06.2010

Sviests ja ārzemes tad uzreiz zemenes lasīt citi brauc atpūsties arī uz ārzemēm:)

E Eseseseseseses 27.06.2010

Atpuusties parasti brauc uz 2 nedeeljaam, nu maksimums meenesi; ja pa probmbuutnes laiku paspeej anuleet telefonu, tad persona ir prom diezgan pailgu laiku un visticamaak atrodama irijas zemenju laukos..

K Katt23 27.06.2010

Es braucu uz vissu vasaru vai tad uzreiz strādāt? Laikam pierede:)

E Eseseseseseses 27.06.2010

tad tu laikam esi vai nu ljoti jauna vai ljoti bagaata, jo videejam statistiskajam lv dziivojosam cilveekam gadaa oficiaali pienaakas tikai 4 nedeljas apmaksaata atvalinaajuma. nezinu, uz kurieni tu brauc uz visu vasaru un kaa apmaksaa savu dziivi, bet iipasi reali tas neizklausaas..

K Katt23 27.06.2010

Neesmu ļoti jauna un ļoti bagāta ar.
Esmu pensijas vecumā un braucu pie bērniem, protams katru reizi pirms aizbraukt uz noteiktu laiku slēdzu savu LMT numuru lai nebūtu šādu problēmu:)

2 213 27.06.2010

Hā! Ko tu domāji? Nesamaksāji rēķinu, aizbrauci no valts. Domāji tevi kāds pa pasauli meklēs 15 ls dēļ? Ar pelēko vielu vaig draudzēties.

Z zīmulis 28.06.2010

patiesībā ir tā, ka pats ziepes nesavāra, tad viss ir kārtībā!!!esmu bez darba un bieži sanāk kavēt rēķinus un nesamaksāt, par to informēju LMT un viņi ir atsaucīgi, saprotoši un pretīmnākoši, vienmēr var sarunāt! esmu ilgadējs LMT klients un nedomāju to mainīt!

N neznez 28.06.2010

Es litoju LMT bet pārgāju pie cita operatora man palika līgumsods.
Nosūtīju uz LMT iesniegumu ka pa daļām samaksāšu atbildi nesaņēmu bet sāku maksāt kā biju solījusi.
Pēc mēneša atnāk vēstule no Creditrefom par nemaksāšanu zvanu uz LMT bet tie saka ka tāda iesnieguma nav un tagad man jārunā ra Creditrefom par atmaksu:(
Nu tagad tik priecājos ka aizgāju no viņiem bet biju VIP kliente un cerēju uz uz sapratni:(

O okie 28.06.2010

mani lmt operators izglaaba no 40ls maksaashanu par Gprs izmantoshanas... manaas aciis shii kompaanija ir ljoti jauka... un nr. ir rezerveerts veselu gadu veel taa kaa ja nu tu nebiji prom paaraak ilgi viss ir ok.

J juura 01.07.2010

Ar LMT ir tā, ja cilvēks izlasa visu līgumā teikto(pirms parakstīšanas), pieslēdz Mans LMT, reaģē uz brīdinājuma un info īsziņām, tad tā ir pretimnākošākā kompānija, arī pārklājums ir labākais. Man patīk, ka varu telefoniski atlikt samaksu uz kādu nedēļu, ka varu mainīt savu tarifu plānu un vēl labu telefonu uz nomaksu. Biju aizgājusi no LMT uz gadu, nu jau 3 gadus atpakaļ un esmu apmierināta.

A Alex 09.09.2010

LMT Labakie!!!