www.sudzibas.lv LMT Nomaksas mobila telefona nefunkcionalitate arpus Latvijas robezas

LMT - Nomaksas mobila telefona nefunkcionalitate arpus Latvijas robezas

Esiet uzmanigi ar LMT nomaksas telefonu iegadi, ja planojat to izmantot arpus Latvijas robezas ar citu sim karti. Pec LMT sniegtas informacijas nekadu ierobezojumu nepastav, tomer liguma ir jau priekslaicigi ievietots punkts kad LMT garante telefona funkcionalitati tikai lietosanai ar LMT karti, ta teikt lai izvairitos no liekas atbildibas.
Saja gadijuma iegadatais telefons, kas nav mazcenas telefons, bet gan nomaksas telefons nefunkcione ar cita operatora sim karti atrodoties arzemes. Pec LMT klientu apkalposanas centra sniegtas informacijas ierobezojumi esot veikti no razotaja puses un vini diemzel nevarot palidzet saja gadijuma. Atbildiba pret pardodamo preci saja gadijuma ir loti zema, ka ari klientu apkalposanas manieres meklet risinajumus sados gadijumos ir zem kritikas robezas nemot vera kad esmu klients aptuveni jau 15 gadus. Ierobezojumu nonemsana man izmaksas 50euro - si ir cena par kadu LMT ir gatavi graut savu reputaciju karteja klienta prieksa.
Diemzel likumdosana saja gadijuma ir bezspeciga nemot vera LMT liguma punktu par telefona funkcionalitati ka jau tika minets teksta sakuma.

R

Pacco_al 07.08.2017

Var būt vajadzēja sākumā to līgumu izlasīt? Laviešu stils, visu pēc kārtas paraksta ko noliek uz galda un pēc tam sāk laist nožēlojamus brubuļus par klientu apkalpošanu, lojalitāti un pārējām sviestainām lietām. Vēleiz naivuļiem un naivulēm atkārtoju - uzņēmumu interesē tikai peļņa. Viss pārējais ir skaista reklāma.

R Romassdz 07.08.2017

Pacco_al,
Lugsu velreiz iepazities ar teksta izklastito informaciju, lai saprastu precizak lietas butibu. Saja gadijuma neiet runa par iepazisanos ar ligumu, bet gan par faktu, kad LMT pardod telefonus (unlock), kas patiesiba ir ar ierobezojumiem.

Respektivi, manu uzmanibu piesaista fakts, kad sada veida telefonus razotaji (saja gadijuma Samsung) tirgo par samazinatu maksu, kas telefona dileriem - izplatitajiem ir izdevigs darijums iegustot no ta lielaku pelnu. Seit nu rodas loti nopietns jautajums vai LMT likumdosanas un pateretaju prieksa nav veikusi nelikumigas darbibas piedavajot pircejiem telefonus pec esosas tirgus vertibas cenas, kam patiesiba butu jamaksa krietni mazak.
Domaju kad paintersesos talak, lai saprastu vai LMT tik tiesam nav veicis sadas nesankcionetas darbibas, kas pec likumdosanas skata punkta ir krapsana lielos apmeros.

R.

B BebrisX 13.10.2017

Samsung telefoniem ir tāda lieta kā reģiona loks . t.i. piemēram - EU pārdots telefons darbosies ar visām Eiropas operatoru sim kartēm , bet aizbraucot uz āfriku/ameriku/āziju utt - roamings jā , bet vietējās sim kartes nedarbosies . Un LMT te nav pie vainas - tādu pašu aparātu tigo oficiālais Samsung veikals un pārējie operatori .
Kāds ir legālais reģiona loka noņemšanas veids un procedūra - es nezinu , bet varu noskaidrot .
Nelegālais - jebkura sevi cienoša mobilo telefonu remontvieta , pāris banknotes un gatavs . Garantiju tam nevajadzētu ietekmēt .