www.sudzibas.lv LMT nepatiesas info sniegšana

LMT - nepatiesas info sniegšana

Sakarā ar operatora maiņu, man savam telefonam steidzami nācās atbloķēt sim lock kodu, lai varētu telefonā ievietos jebkuru citu karti. Šajā iestādē Vienības gatvē 51, apkalpojošais darbinieks man sniedza šādu informāciju, ka kods viņiem nav pieejams uz vietas, ka ir divas iespējas, vai nu es tagad uz nedēļu nododu savu telefonu atbloķēšanai, kurš tiks nosūtīts uz Ropažu ielu, vai arī es pati varu doties uz Ropažu ielu un tur man telefons tiks atbloķēts uz vietas rindas kārtībā. Nekas cits neatlika kā doties cauri visai Rīgai uz Ropažu ielu, kur es sagaidīju atbildi, ka telefons tiks atbloķēts 5 dienu laikā, nevis tur pat uz vietas tajā pašā dienā kā man teica darbinieks Vienības gatvē 51! Biju tik dusmīga, ka diena ir veltīgi izbraukāta. Kāpēc gan ir jasniedz šāda informācija ja tā nav patiesa????
Un kāpēc gan vispār ir jābloķē sim lock, ja tā atbloķēšana ir bez maksas un tas nedod LMT apkalpojošam servisam nekādus ienākumus???????

T Telefonists 27.05.2011

Sim loc bloķēšana ir vajadzīga, lai jūs noteiktu laiku lietotu konkrēta operatora pakalpojumus, turklāt šādi telefoni ir subsidēti un daļu no reālās vērtības sedz operators. Jūs taču par šo telefonu nemaksājāt pilnu tirgus vērtību?
IETEIKUMS: lai nebūtu šādas problēma iesaku pirkt nevis mazcenas, bet gan nomaksas telefonu. Tas būs dārgāk, toties tajā var lietot jebkuru SIM karti, bez jebkādiem ierobežojumiem uzreiz, kā nopirkāt!
Es pats paņēmu telefonu LMT kā nomaksas uz 12 mēnešiem, bet ieliku ZZ karti un strādā bez jebkādām problēmām!

I inter 28.05.2011

Kādi vēl mazcenas mobilie. Tas viss ir blefs no LMT. Ieejiet mājas lapā un parēķiniet paši. Kaut vai Sony-Ericsson X8. Pirmā iemaksa 14, -Ls+24 mēneši pa 4.25 Ls. Kopā 116.-Ls. Un tad iesitiet to pašu modeli iekš salidzini.lv .
Labāk pirkt uzreiz vai arī ņemt uz nomaksu caur citām līzinga kompānijām.