www.sudzibas.lv LMT Nelaipna apkalpošana

LMT - Nelaipna apkalpošana

Sakarā ar to kad iegāju telpā saku labrīt abas Dāmas acis izvēlušas un skatās kā uz parazītu neviena skaņa neiznāca no viņām laukā saskatās viena uz otras un brīnās uzrādīju savu sertifikātu samaksāju savu rēķinu un vienkārši aizgāja iepriekšējās meitenes kuras tur ir strādājušas vienkārši super atsaucīgas, iesaku pievērst vairāk uzmanības jūsu strādniekiem ir ļoti nepatīkami kad tādi cilvēki jūs apkalpo vairāk uz Kuldīgas ielu Ventspili neiešu.

22.11.2021

G Gulbenietis 22.11.2021

Vispār ir problēmas ar telefonu operātoru centriem. Apkalpo glupi darbinieki, bet runā muļķības, paliekot pie sava. Galva gaisā, jo maksā 10 centus vairāk stundā, kā maximā, bet der atcerēties, ka tie ir tie paši grīdu mazgātāji un kabaču tirgotāji no tirgus :D. Arī piekritīšu, ka feinie apkalpotāji pazūd, varbūt labākus darbus atraduši, varbūt vadības rodņa salikta.