www.sudzibas.lv LMT Nekorekta darba dēļ man ir jāmaksā!

LMT - Nekorekta darba dēļ man ir jāmaksā!

Labdien! Tiku noslēdzis līgumu ar "LMT" kompāniju. Līgumā bija rakstīts ka sarunu limits ir līdz 50ls un tad izejošie zvani tiks slēgti. Sestdienas vakarā man tika nozagts telefons, par ko savlaicīgi tiku ziņojis LMT operātoram. Pēc kāda laika man atnāk rēķins uz 1826, 73 Ls! Uz jautājumu "Kā tas ir iespējams?" neviens no viņu darbiniekiem atbildēt nebija spējigs. Kā izrādās mana sim karte tika lietota līdz pat pirmdienas rītam un tikai tad tika atslēgta. Un jāmaksā ir man neskatoties uz to ka limits ir 50ls!

O

L Liene 30.09.2011

Labāk tad priekšapmaksu kartes.

R raphaels 30.09.2011

kaut kā liekas dīvaini, ka LMT atļāva uzzvanīt uz 1, 8k Ls pie limita 50Ls.

K kre 01.10.2011

Tev taču nekas nav jāmaksā.
ja līguma rakstīts, ka limits 50 lvl, vairāk i būt nevarēja.
sarunai būtu jābūt ierakstītai, vai vismaz zvanam fiksētam, kad Tu zvanīji uz lmt.
nav ne par ko jāsatraucās. ja prasīji, lai nobloķē sim, tad 18k ir lmt atbildība.

H harijs 01.10.2011

Pieturies pie līguma, pierādi ka ziņoji un būs kārtībā.
Man kautkas līdzīgs ar latvenergo bija. Pierādīju savu un gandrīz gadu varēju nemaksāt par elektrību.

C Ciba 03.10.2011

Vienkārši interesanti - Kas ir jādara, kam jāzvana, lai varētu 1.8 štukas iztērēt?