www.sudzibas.lv LMT Nekompetenti LMT pārstāvji

LMT - Nekompetenti LMT pārstāvji

LMT pārstāvji, kuri staigā pa mājām un aptaujā par pieslēgumu, piedāvājot savus pakalpojumus/ preces. Šodien ieradās pie mani mājās, diemžēl mājās bija mans nepilngadīgs bērns (9.gadi), kurš atbildēja'' Ka vecāku nav mājās''. Ar kādām tiesībam LMT pārstāvji vaicā jebkādu informāciju, pēc šīs atbildes saņemšanas. Vai tiešām LMT strādā tik nekompitenti darbinieki!

Ka

BondsBonds 22.09.2017

Out sourcing's. Neuztracies drīz indieši pie durvīm būs. Bet kopumā, manuprāt, par uzņēmumu tas neko labu nesaka.

Indieši nebus - bus arābi!

BondsBonds 22.09.2017

Arābiem ar reliģiju Latvijā būs grūti.

donna b 23.09.2017

Mums bus gruti ar arabiem, viniem ir vienalga, paudis savu kulturu un religiju un tu neko nevaresi tiem teikt preti.

hartijs 25.09.2017

Tie noteikti nebija LMT darbinieki.

Ie Ieva Grāpe 02.08.2018
Bojænum

Kāpēc mums Kandavas novadā Vānes pagastā nav internets ? Un mēs par šadu pakalpojumu maksajam. Jau divas stundas sežu bez LMT interneta
Vajag saviem klieniem ziņot ja tad un tad nebūs piejams internets. .
Šads serviss.