www.sudzibas.lv LMT Neejiet prom no LMT, ja negribat nokļūr Kredītreformā!!!

LMT - Neejiet prom no LMT, ja negribat nokļūr Kredītreformā!!!

Man draudzene pārgāja jūnijā uz biti no lmt. rēķins kā nenācā tā nenāca uz mailu kā parasti. Pat pati zvanīja un lūdza lai atsūta, bet nekā. Šomēnes zvans no Kredītreformas! taga jadoma ko dariit!

Par LMT biju labākās domās, bet izrādās tāds sū.a kantorītis.

E

L Likumuzraugs 02.10.2010

Ko darīt? Sazināties ar to, kam esat parādā, noskaidrot cik konkrēti esat parādā, samaksāt un kredītreformu sūtiet dirst! Nekādā gadījumā nemaksājiet viņiem, bet TIKAI tam kam parādā!
Jo parādpiedzinēji pie parāda pieliek klāt vēl "piedziņas izdevumus", ko pēc likuma nedrīkst viņi darīt, bet viņi to nekaunīgi to dara!

S savējais 03.10.2010

Smieklīgi! :D :D Lai samaksātu rēķinu, var vērsties jebkurā LMT klientu apkalpošanas centrā un apmaksāt minēto rēķinu tur vai arī palūgt, lai izdrukā jums rēķinu vai kaut vai nosauc rēķina numuru un summu, lai varat to apmaksāt! Tas ir bez maksas!
Otra iespēja ir reģistrēties manslmt.lv māja lapā un saņemt rēķinus automatiski icentrā, tad nebūs problēmu ar kļūdaini norādītiem e-pastiem un citām dīvainībām! Šis pakalpojums ir bez maksas!
Un trešā iespēja - ja neesat samaksājis rēķinu laicīgi, vispirms jūs saņemat brīdinājuma sms uz telefonu ar brīdinājumu, ka pakalpojums tiks atslēgts, ja nenomaksāsiet rēķinu. Ja rēķins netiek samaksāts, tad pēc 2 dienām zvanu un sms pakalpojumi tiek atslēgti - jūs varat tikai saņemt zvanus, taču veikt nē. Ja vēl 2 nedēļu laikā jūs neapmaksājat rēķinu, tad tiek atslēgti arī ienākošie zvani un TIKAI TAD kompānija vēršas Creditreform vai citos līdzīgos kantoros!
Ja neesat to visu izdarījis (neesat meklējis iespēju apmaksāt rēķinu), tad var uzskatīt, ka jūs apzināti izvairieties no rēķina apmaksas, jo pats neinteresējaties, cik daudz jums ir jāmaksā un cerat, ka, ja rēķinu neatsūtīs, jūs varēsiet nemaksāt! :) Tā, ka kompānija šoreiz ir rīkojusies pēc likuma!!!

N navsmiekligi 04.10.2010

Savējais! Smieklīgi! :D :D Tu laikam neesi iepazinies ar ar sūdzības tekstu! Runa ir par gadījumu, kad cilvēks ir aizgājis no LMT un automātiski zaudē iespēju izmantot "manslmt.lv"!

S savējais 04.10.2010

Labi, varbūt es nedaudz saputrojos, no kāda operatora uz kādu aizgāja sūdzības autors, bet, jebkurā gadījumā, aizejot no LMT uz Biti jūnijā, līdz septembrim (kad tapa šī sūdzība, tātad ir pagājuši ~ 3 mēneši!!!) bija pietiekoši daudz laika, lai izmantotu manu pirmo nosaukto iespēju (šajā gadījumā 2 un 3 iespēja atkrīt) - vērsties LMT un nomaksāt visus rēķinus, kuri nav apmaksāti līdz tam datumam, kad viņš ir pārgājis uz citu operatoru! Diemžēl cilvēks nav to izdarījis, līdz ar to ir sekas! Vienkārši nav jādomā, ka pārejot pie cita operatora, jums nebūs jānorēķinās ar iepriekšējo operatoru!

J jons 05.10.2010

Interesanti vai man ir jaaiet un jaaintereseejas cik LMT ir jāmaksā, vai vinjiem ir jāatsūta rēķins???

Kur rēķins? kur brīdinājums? Pa taisno uz Kredītreformu!!!

Protams, ka varēja iet un intereseties, bet vai tas ir jādara! Nav rēķina, nav pamata maksāt! Turklāt šis nav pirmais šāds gadījums, darba kolēģim bija līdzīgi.

Ne jau runa ir par tiem su.da 5 ls, bet par LMT rīcību.

B blondaa 06.10.2010

Esmu LMT kliente jau 12 gadus, tachu attieksme pret lojalajiem klientiem nav taa labaakaa, arii apsveru domu pariet uz Biti.MAn bija automatiskais maksajums bankaa ar limitu 20Ls, vienu dienu vairs nevaru piezvanit no sava numura, meginaju uzzvaniit uz klientu bezmaksas talruni, bet arii taa iespeeja bija liegta! Naacaas iet pie kaiminienes, aiznemties telefonu un zvaniit, izradas, parsniegts limits, lidz ar to apmaksa nav veikta un vinji vienkarsi nosledza numuru! Un tas pec 12 gadu veiksmiigas sadarbiibas! Esmu vairaak kaa neapmierinata ar Lmt attieksmi . Protams, nomaksaju rekinu un pus h laika sakari atjaunojas. Bet aizvainojums palika.

X xxxx 08.11.2010

Esmu ari vilies nedaudz LMT. Man gan nav pieslegums, bet ir okarte. Atsutija sms, ka tipa no 1.novembra atlaizhu programma tiek atcelta, bet partop par priekshrocibu programmu. Es paris dienas pirms 01.11. zvaniju uz bez maksas INFO numuru, un man visi operatori teica, ka neko nezinot, kas un kaa bus, bet izmainas bus. Tipa shlangi visi... Kad pazvaniju novembrii, man pateica, ka jau sen nedarbojas atlaizhu programaa, par ko es netiku informets. Ir tada nepatikama sajuta. Man to vinu mazcenas mobilo, lai parmaksatu, nevajaga! Es okarti tureju tieshi atlaizhu programmas del, jo man butu driz loti izdevigas sarunas LMT tiklaa. Tagad nekaa! Es saprotu vinu velmi uzvarities, bet tas viss ir diezgan nesmuki pret lojaliem okartes lietotajiem. Skatishos, kaa bus Bitei ar tikla parklajumu. Ja butiski uzlabosies, pielauju, ka ieshu projam no okartes. Tad labak lietot to pashu Bifri, ja tikla kvalitate bus ok un sava starpaa runat bez maksas... Uz citiem tikliem ari pienemama cena tagad. Jaskatas, bet ir doma iet projam. Nesmuka riciba: nepazino, kaut ko aiz muguras izdara, tu brinies, ka tev kredits zud atri, kaut gan uz LMT it kaa pec atlaizhu programas letak, bet tad izradas, ka tada atlaizhu programma nedarbojas. Piedavaja man vini bez maksas sarunas LMT tiklaa par kaut kadiem 59 vai 89 santiemiem lidz 18.11. Labi, ka pavisam no LMT neesmu atkarigs, ka ar saviem gimenes locekliem sazinos ari ar Bifri palidzibu. Vienigais, ka negribu numuru zaudet, nu bet atkal ir iespeja uz Bifri pariet. Taa kaa, jaskatas, kads Bitei bus tikla parklajums. Redzu, ka uzlabojas. Ja taa bus talak, esmu nolemis, ka ieshu projam no okartes. Neesmu jau ne kads supersvarigais, bet tomer klients biju uzticigs, savu artavu vinim devu...

J Juris 20.01.2011

Jā, es arī esmu vīlies LMT bezvadu interneta pieslēgumam, 20 latus mēnesī un nevaru normāli ieiet draugiem.lv