www.sudzibas.lv LMT Neapmierinātie vecāki

LMT - Neapmierinātie vecāki

Es jūs, mīļie vecāki, arī nesaprotu!!! Ko var cepties!!! Neviens nevienu nekrāpj!!!
Kādam kaut kapeiciņa par šo telefonu ir prasīta, lai varētu apgalvot, ja jūs kāds krāpj. Telefoni tiešām uz viekaliem tiek izsūtīti ļoti reti un veikalnieki(dīleri) pie tā nav vainīgi. Jau labu laiciņu tiek veikta rezervācija un neviens to nav traucējis izdarīt arī jums, kas nosaka, cik telefonu LMT dīleriem vajag piegādāt. Visi nekašķīgie vecāki jau to ir izdarījuši un dienā, kad pienāks jauna partija ar telefoniem, vecākiem zvanīs no veikala, kurā ir viekta rezervācija.
Tāpēc, ļoti cienījamie vecāki, netaisīsim no tā treaģēdīju un rēķināsimies ar to, ka tā ir akcija un kā jau visās akcijās dāvanas ir ierobežotā skaitā.

P.S. Jāpriecājas, ka LMT vispār, ko tādu ir izdomājis, jo jāsaka kā mana omīte saka- Kad mēs augām, tad tā nebija...

š šeherezade 16.09.2009

Hmm, bet vai tad kāds sūdzās???