www.sudzibas.lv LMT LMT mobilo sakaru pieslēgums

LMT mobilo piselēgumi - LMT mobilo sakaru pieslēgums

LMT paradu piedzima nosuta uz creditreform atrodas Rīga skanstes iela 52 ka kliants ir maksājis 5.ero mēnesī par pieslēgumu ka darbinieks ir stradājis pēkšņi pazīņo ka ir jābrauc uz Rīgu pieteikties uz LMT apstiprinājuma par piekrišanu ka esi piekrītis lietot LMT pieslēguma mobilāja pēc 3.meneša bez maksas tad samaksājis 5.ero pagajis 3.mēneši bija samāksājis un ap plkst_16:45 tika pazudis zona kuriem nevarēja sazvanīt ka sim karte pieslēgums tika bloķēts par to ka LMT izdarija nepareizi viņi redz mana datora ka esmu maksāju reiķīnu par telefonu katru mēnesi maksāju 5.euro bez zonas ka sim karte tika bloķēta ka tu māksā par viņiem par vēlti tad kad vairs nemaksāju tad viņi uzliek sodu no LMT operatoriem 25.ero apmēra tad vēlāk ienāc no Creditform 40.ero apmera papildu sodu no LMT ir pārgājuši uz Creditform Lūgums komentāri par to ka LMT ir meli un krapnieki esiet uzmanīgi ka tev tiek bloķēta simkarte ar pieslēgumu ka maksājis un ja gadījuma pazūd zona ta tad sim karte tiek bloķēta ka tu maksā par velti no LMT ir krapnieki un meli saka ka tu neesi ne par ko maksājis esi uzmanīgs un neņem nekadus LMT vai TELE 2 BITE Amigo un citi operatori neņemiet nekadus pieslēgumu vai interneta majas ruteri 3.mēneši kavējumi 380.ero sods apmera par ruteri neizmaksājot no Creditform lien visi operatori esi uzmanīgs no krapniekiem!

Likumsargs 18.02.2017

Valoda ir jāmācās, nevis jāizmanto google tulkotājs!
Mācies no nēģeriem. Viņi Latvijā dzīvo 3 gadus un perfekti runā latviešu valodā!

Latviešu tautas 18.02.2017

===
А вот когда их число перевалить за пару тысяч, они начнут "права качать", то тогда тебе придётся учить арабский, фарси, суахили...

Latviešu tautas 19.02.2017

Минусуешь? А ты глянь на пример Финляндии, Бельгии и Дании: в последней в отдельных городках мусульмане, составляющие большинство в городских думах ЗАПРЕЩАЮТ праздновать Рождество на уровне города (запрет на украшение города за счёт городского бюджета!), при этом выделяют деньги на празднования Ураза-Байрам! В католической Италии раздаются голоса местных и пришлых мусульман за снятие распятий из городских школ и больниц...

Latviešu tautas 18.02.2017

ГОСПОДИ! ЭТО КАК НАДО НЕНАВИДЕТЬ ЛАТЫШСКИЙ ЯЗЫК ЧТОБЫ НАПИСАТЬ ПОДОБНЫЙ БРЕД! Мне стыдно за Вас, Артис Бутан !

Tālāk par "LMT paradu piedzima" vairs netiku. Arī pats virsraksts ar "LMT mobilo piselēgumi" vienkārši iespārda. Tāda teksta autoram no visas sirds novēlu "pazudis zona", pirms nav iemācījies rakstīt!

Aigars31 19.02.2017

LMT.. biju iegaajis fileālē..tur rindačka.. un paprasīju vai nav buklets kāds ar tarifiem un plāniem kādas atlaides un tt. .. man teica nav un stāv rindā vai kā :(( un aizsutija mājās pie interneta ka tur viss esot.tieši tādiem vārdiem internetā viss ir . nu vispār... jautājot vai beidzās bukleti man teica nē,,, tādu nav.. kā ir tagad nezinu. neiešu ..kā padomju laikos jāstāv rindā pēc desas . katrā ziņā garāmgajējs nevar tur vienkārši piemesties.. ir super nopietni jāapsver tu gribu būt klients vai nē.un nekas nav pa ceļam . kāda jēga no fileāles es nesapratu...

"LMT.. biju iegaajis fileālē..tur rindačka.. " - un tādi vēl staigā apkārt!

Latviešu tautas 20.02.2017

А посмотреть в интернете не знаешь как? https://www.lmt.lv/lv/tarifu-planu-veidi