www.sudzibas.lv LMT Mobilais Internets

LMT - Mobilais Internets

Sveiki! Vai ir kāda iespēja atteikties no LMT Mobila Interneta, ja ir paņemts dators uz nomaksu, bet pati jau vairākus gadus lietoju viņu mobilo sakaru pakalpojumus? Lieta tāda, ka izvēlējos viņu internetu un paņēmu klāt datoru uz nomaksu. 10Gb/mēnesī ir par maz uz par 19Ls neierobežoto roka neceļas ņemt. Vai ir iespēja paturēt datoru, turpināt par viņu maksāt, bet izmantot citu interneta sniedzēju? Nevienam neiesaku šo internetu ņemt, jo nākot mājās no darba man ir jāmin ies vai neies šovakar. TAS NAV NORMĀLI! Vai nevar arī kaut kā atteikties bez līgumsoda? Jo savu solījumu viņu neturēja-"Stabils un ātrs internets jebkurā Latvijas vietā līdz 7,2Mb/s" Pagaidām augstākais ir bijis 3Mb/s, kas ir ļoti maz. Vai par šādi cilvēku apmelošanu nevar kaut ko uzsākt?

Paldies.

I

G gvidzix 01.01.2012

Kāpēc jūs šo jautājumu neuzprasat LMT abonentu apkalpošanas centrā ?

A abecede 01.01.2012

Ļoti šaubos, ka izdosies tikt vaļā bez līgumsoda:)Ne ko tu tur par to lēnumu nepierādīsi, vienīgi kompānijas labas gribas žests, ja nu tomēr notiek brīnumi, jo tādi tomēr mēdz būt, bet ar mobilo internetu ir jārēķinās, ka tas nebūs tik ātrs kā vadu.

Likumsargs 01.01.2012

Izeja ir ļoti vienkārša!
Paņemiet pašu mazāko interneta maksājumu (Ls 5, 00), turpiniet maksāt, bet lietojiet citu interneta pakalpojumu sniedzēju. Es tā daru. Vaļā tikt var, bet tikai samaksājot līgumsodu! Tāpēc nesanāks par visu kopā maksāt ap 30Ls šos divus gadus!

Es maksāju LMT Ls 5, 00 par "Internets datorā"+ datora nomaksa Ls 10, 50 un izmantoju Lattelekom internetu, kas man maksā Ls 8, 00. Tātad kopā mēnesī Ls 23, 50. Pēc diviem gadiem, atteikšos no LMT interneta un maksāšu tikai Ls 8, 00.
Pirms ņemt šādus datorus vajag pārdomāt finanšu iespējas! Es to izdarīju un man tas raizes nesagādā! Ne vienmēr vajag uzticēties visādām reklāmām pirms tam neizvērtējot visu!

L lauris 01.01.2012

Vot tas man patik, vini tev ir iedevusi datoru uz nomaksu no kuras nenopelnis ne procenta iedevusi internetu kuram tu saki maksimum 3mb/s, tas isteniba ir pavisam normals atrums ar kuru loti daudzi cilveki butu priecigi un tu tagad vel uzdrosinies rakstit ka laj neviens nenem no viniem pakalopojumus un ka vini tevi ir apkrapusi? Vot paradi man kur vini tevi ir apkrapusi? Dators tev ir, internets tev ir, un ja atrums ir raktits lidz 7.2 tas ne nozime ka vini garante atrumu 7.2, visa teritorija, un interesanti ej nu tagad noperc kaut kur cita vieta datoru par 8ls menesi un tad kaut ko sako, cik nu cilveki varbut nepateicigi.

A abecede 02.01.2012

Nu jāsaka, ka šo LMT internetu lietoju jau ilgāk par 2.gadiem un jo diena, jo paliek sliktāks:), neskatoties uz to, ka tiekot veikts uzlabojums, sūdzos nemitīgi, līdz pusgadu atpakaļ pazvanīja un piedāvāja atlaidi uz zināmu laiku sakarā ar it kā sliktu kvalitāti, bet par cik šī kvalitāte pa šo laiku nevis uzlabojās, bet tieši pasliktinājās--lūdzu atkal piemērot atlaidi, lika izmērīt ātrumus, ko godīgi sadalīju 1.dienā uz 5 attiecīgiem laikiem, redzams, ka tie ir slikti un svārstīgi, pēdējais īpaši un tā visu laiku, tas nav normāli, ka par draugos sūtījumu nevar noklausīties, bet šie atbildēja, ka esot veikts jau pavasarī tornī uzlabojums, tas protams nav uzlabojis kvalitāti, bet pasliktinājis, nu tagad jādomā būtu par citu internetu, bet kas to lai zina ---nedomāju, ka citi ar ko īpaši atšķiras, jānogaida ---tad jau redzēs---nekādu līgum saistību nav, bet LMT PAR KLIENTU ZAUDĒŠANU ARĪ CIK SAPROTU NEUZTRAUCAS, TĀKA IZVĒLE PAŠU ROKĀS!!!

L lauris 03.01.2012

Varbut pameiginat pielikt arejo antenu tas zinami uzlabo kvalitati manam bralim tas ar tele2 palidzej

A abecede 03.01.2012

nu ja es pielieku ārējo antenu, tad jau man arī šis mobilais internets nebūtu vajadzīgs:tad uzreiz rastos citas iespējas.

L lauris 04.01.2012

jus nesapratat ir specialas 3g antenas kuras ir tiesi domatas laj uzlabotu signala uztversanas kvalitati vinas dargi nemaksa ap 20 latiem.