www.sudzibas.lv LMT Mobilais internets

LMT - Mobilais internets

Man ir pieslēgums LMT mobīlajam internetam, vienu mēnesi man šis pieslēgums nebūs vajadzīgs, laicīgi piezvanot mēģināju uz mēnesi atteikties no tā izmantošanas. Sāņēmu nelaipnu atbildi no operatora, ka tas neesot tehniski iespējams un vajag maksāt šā vai tā. Uzskatu, ka tā ir ļoti slikta attieksme pret saviem klientiem!!! Noteikti sākšu domāt par operatora nomaiņu!

H hopa 19.10.2013

Esmu vairāk kā 10 gadus bijusi viņu kliente, pēdējā gada laikā serviss un darbinieku attieksme ir mainījušies pilnīgi pretējā virzienā... biju uz vietas, lai mainītupieslēgumu... liels bija mans pārsteigums, kad saņēmu rēķinu par dārgāku tarifu nekā biju vēlējusies... interneta pieslēgumu ārzemēs nevar viss tā pa fikso pieslēgt ar īsziņas palīdzību...tas ievilkās 3 dienu garuma un prasīja neskaitāmus zvanus pa dārgo telefonu (oficiālā atbildes versija bija- bija pieslēgts, tik nemāki ieslēgt... ha ha nez kāpēc vietējais mc donald varēja nodrošināt normālu interneta savienojumu par velti) ... un pēdējais rēķins mani pārsteidza pavisam... mans tarifu plāns pats ir mainījies, bez manas piekrišanas, turklāt vēl pielikts 2GB interneta pieslēgums ar iespaidīgu samaksu, bez manas ziņas, no kura esmu izmantojusi 0 MB !!!
Izskatās, ka LMT pēdējā gada laikā vismaz valda 5-gades plānu pildīšanas politika, kas par katru cenu jārealizē