www.sudzibas.lv LMT Mobilais interneta pārklajums

LMT - Mobilais interneta pārklajums

Viniem tie uztversanas torni gan ir interesanti. Kādas 2 dienas atpakal pazuda laukos elektriba un pec pusstindas eksni pazud ari lmt zona gan internetam gan telefonam. Ari man modems jakarina augsa uz stangas lai kaut ka uztvertu zonu. Cik ilgi 21 gadsimta ta mocisimies. LMT sogad viena no pelnosakajam kompanijam. Vai tad tiesam Ventspils novada Užava nevar atlauties uzstadit kartigu lmt torni ar stabilu zonu un mobila interneta darbibu. Užava LMT pakalpojumus izmanto loti daudz cilveku. Ierosinu LMT izvertet iespeju veikt uzlabojumus vai nomainit torni.

G

Ausainītis 24.12.2012

Kādi uzlabojumi? Kad LMT sāka savu darbību, Latvijā bija vismaz 1, 5 miljoni iedzīvotāju.Un cik ir tagad, it īpaši laukos? KAS SEGS ZAUDĒJUMUS UZLABOJUMU VEIKŠANAI?

G girgjanis 24.12.2012

vini ir pietiekami labi nopelnijusi lai tiktu pasi ar to gala. laulos lmt manuprat izmanto visvairak jo tele2 ir daudz svakaka zona

G girgjanis 24.12.2012

Lmt jau pastav 20 gadus. pedejie gadi bijusi vispelnosakie. Izdevumus manuprat var atlauties segt pasi LMT. Uzskatu ka mes vinus finansiali esam atbalstijusi pietiekami. Gaidam atbalstu no viniem. Laukos LMT izmanto parsvara jo laukos tiem ir vislabaka (nu itka zona) salidzinajuma ar tele2. Piemeram madona laukos nevienam interneta modems nav stanga jakarina vini modemu izmanto ka tiesam bezvada internetu.

Y YoYo 25.12.2012

Tiešām laikam no koka tikko esi nokāpis!
Ja tev mājās pazūd elektrība, tad ko domā tas LMT tornis elektrību saņem no cita avota???
Tā pati līnija "baro" arī torni un tas, ka tev sakari pazuda pavisam ir tikai loģiski, jo LMT šajās bāzes stacijās ir tikai papildus akumulātori, kas elektrības atslēguma gadījumā spēj nodrošināt torņa darbību līdz 3 stundām, bet ja tomēr energo padeve neatjaunojas šai laikā, tad arī tornis apstājas!

G girgjanis 26.12.2012

man nevajadzeja gaidit ne 3stundas. pietika ar pusstundu. Kadel tad citiem operatoriem nezud zona? Ne tele2 ne bitei mums laukos elektropadeves trukuma del nav pazudusi zona. Tiem operatoriem zona pazud vai nu tad kad pasa torni ir kadi bojajumi vai nu tad kad ir pamatiga vetra. Ar lmt sis problemas sakas no 1. junija 2012 gada un ta lidz sodienai.

Likumsargs 26.12.2012

21.gadsimtā cilvēki vairs neprot loģiski domāt!
Ja jau Tev mājās pazuda elektrība un pēc pusstundas (torņa akumulatora darbības laiks) pazūd mobilie sakari, kas noticis? Nu! Ieslēdz loģiku un padomā!!!

G girgjanis 26.12.2012

vai pusstunda torna akumulatoram nav stingri par maz?

Ausainītis 26.12.2012

Nav gan, pārveidotāju lietderības koeficients ir dikti zems, tādēļ arī akumulatoru baterejas ātri izlādējas.