www.sudzibas.lv LMT mobilais gliemežnets

LMT - mobilais gliemežnets

neieteiktu LMT mobilo internetu telefonā (un cik es esmu dzirdējis līdzīgi ir arī ar to USB puļķi datoram) - karas nemitīgi, bieži pazūd savienojums, ik pa brīdim uz minūtēm pārstāj reaģēt, kad pārsniedz limitu, tad tiek teikts ka samazināts ātrums, bet faktiski viņš tiek padarīts nelietojams - tātad meli
viņš varbūt ir vislētākais patlaban, bet citu mobilo operatoru internetam tā nav - tas pats notiek Dobelē, Jūrmalā, Rīgā...

I

Y YoYo 24.02.2013

A ko ta nelieto citu operātoru internetu ... neviens tak nespiež lietot "slikto LMT internetu".

I iii2 24.02.2013

1. es to uzrakstīju kā brīdinājumu cietiem, un lai nedomā ka viņu pusē kāda vaina
2. es lietoju arī, bet kad naudas nav, tad nekas cits neatliek, kā sakostiem zobiem mocīties
3. tas pats ir caur visdažādākajām ierīcēm, moš caur viskrutākajām, priekš kurām parastajam mirstīgajam LV nav nauda, ir labāk, es nezinu
4. kur vispār tik stulbu un bezjēdzīgu komentāru var izdomāt un priekš kam, darīt nav ko?

I iii2 24.02.2013

piemēram:
īpaši lielu failu kačāšana man nav nepieciešama ikdienā, tāpat apskatīties epastu, palasīt ziņas, iepriekš lietoju Lattelecom ekonomisko internetu par 7Ls/mēn., pirku modemu pāri pa 40Ls. Pārvācos tagad uz Dobeli, dzīvot viens, bet negribēju noņemt mātei modemu, kā arī nezinu vai drīz nebūs citur jāpārvācās, patstāvīgo internetu slēgt nav ne īsti iespēju ne jēgas, darbu te grūti atrast, knapinos un haltūrēju kā varu. Tad arī lietoju LMT mob šīm vajadzībām, bet nervu čakarēšana šausmīga - es jau nesaku ka nav nekādas jēgas no viņa - bet tas zaudētais laiks un nervi neatgriezīsies...
Iziet ap 10Ls mēnesī par LMT mobilo internetu, vairāk kā par Lattelecom kurš bija reizes 10 ātrāks, kas vēl nebūtu tas trakākais, jo man pietiek ar pārdesmit kb sekundē, bet tā iebremzēšāna un regulārā nestrādāšana, kāršanās un atvienošanās ir vienkārši drausmīga, kaut tornis man tepat blakām.