www.sudzibas.lv LMT Mazcenas mobilie telefoni

LMT - Mazcenas mobilie telefoni

Kāpēc LMT "MAZCENAS MOBILAIS" ir pārtapis par "NOMAKSA"? Es uzskatu, ka tas ir patērētāju tiesību pārkāpums, jo viss, ko LMT dara ir krāpj cilvēkus. Arī tās cenas, kas norādītas pie mazcenas telefona ir daudz augstākas nekā tas ir veikalos.
Parēķiniet paši: telefona sākuma iemaksa 39Ls + 11Ls mēnesī un uz 24 mēnešiem = kopā ir 303Ls - tas ir pat vairāk nekā telefons maksā veikalā.

N

K komentārietis 10.12.2010

tāpēc, ka vadītājs ir aizrāvies ar azartspēlēm un viņam vajag atsist naudu atpakaļ

H hanss 10.12.2010

nu tas jau nav tikai LMT, es vispār esmu pret visām šitām līgumsaistībām.

U Uldis 10.12.2010

LMT vispar ir pasliktinājies viss:
1) mazcenas telefons
2) sakaru kvalitāte (drīz jau būs šausmīga lai neteiktu vairak( dzīvoju Rīgā)
3) informācijas dienests, lai sazvanītu darba dienas vakarā man vajadzēja nepilnas 50 minūtes gaidīt rindā, un pats interesantākais ir tas, ka 10 minūtes pagaidi, tad viņi tevi atslēdz, jo domā ka ir labi čakarēt cilvēkus (p*dari tādi)
4) zona arī raustas pa reizei

un tas viss nav tadēļ, ka man būtu vecs telefons . vispār ja vēl pasliktiāsies pakalpojumi, iešu prom.

I Ilze 10.12.2010

Nezinu, es paņēmu nomaksas telefonu, man sanāk maksāt mazāk, nekā veikalā maksā!
Nokia E52 Trodeksā maksā 190Ls, es paņēmu kā nomaksas un sanāk 19+5, 60x24=134. Kopā 153. Tātad lētāk par 37 latiem, nekā pērkot uzreiz!

J jj 11.12.2010

gibi negribi neperc, ak dies

M Mellene 11.12.2010

gan jau pēdējo komentu rakstija pārstāvis no LMT, tā izklausās jo arī biju 6. gadus kliente, bet aizgāju rēķini ir samazinājušies, zinu daudzus uzņemējus kas arī uzticīgi bijuši 10 un pat vairak gadus, bet ir aizgājuši, jo neapmierina kvalitāte, tur vairs nav kvalitate, bet kvantitāte:(:(:(

L LMTfane 20.09.2011

LMT RULLĒ UN IR RULLĒJIS, BET VISI PĀRĒJIE bites un teļi IR ZEM KATRAS KRITIKAS, ZONAS NAV UN MOBILIE NOPLĪST PIRMAJĀ MĒNESĪ, HA!