www.sudzibas.lv LMT mazcenais mobilais

LMT - mazcenais mobilais

Nekad neperciet no LMT mazceno mobilo, jo ja radisies nepieciešamība pārtraukt līgumu pirms termiņa nelīdzēs arī pilna līguma pārtraukšanas samaksā, telefons nebūs derīgs lietošanai, to var vienkārši izmest, jo kodu LMT neteikts 2 gadus līdz sākumā noslēgtajam līguma termiņam. Un kā atbild LMT Vadoša (!) konsultante Iveta Godmane un jautājumu kad būs pieiejams telefona atbloķēšanas kods- "līdz tam termiņam nekādas citas informācijas LMT rīcībā nav"... Citiem vārdiem - vienkārši pasūta...

K

E Es 04.03.2010

Pameklējiet netā info (caur google.lv)... tur tos kodus var atrast un pats telefonu atbloķēt.

B Belinda 04.03.2010

Ieliec O karti un runā cik gribi.

V Vārdsunuzvārds 04.03.2010

Vislabākais variants ir nevis mazcenas telefons bet gan NOMAKSAS... Nomaksaas telefons nav piesaistīts LMT tīklam - liec iekšā kaut vai zelta zivtiņu un runā vesels... Pats tā daru un visss. Nav jāmuļļajas ar to atkodēšanu..

# ##### 04.03.2010

piekrītu, ka līgums par mazcenas ir pats muļķīgākais risinājums kas var būt!labāk nopirkt kaut lietotu.

D DreamLV 05.03.2010

es ar esmu ņēmis mazcenas bet ja kas noiet greizi tad ir auzas viss labāk pirkt pa pilnu summu... mazcenas mob esu licis vairakas sim `pēc kārtas paturu kādu laiciņu iekšā un kartes un nekāda vaina iet jeb uz kuru sim pēc tam lmt zz lmt zz

M mihalich 23.03.2010

Muļķības. Es biju samaksājis ātrāk līgumsodu, ielicis sim karti no cita operatora un viss aizgāja. Neviens operators vairs nekodē mazcenas telefonus.

P psss 23.03.2010

Ja jus esat apmaksajushi visu rekinus un ligumsodu. Tad LMT nau tiesibu jus turet piesaistitam!!!
Ja ta ir Nokia tad jums atsuta kodu un jusu telefons ir gatavs lietoshanai ari ar citiem operatoriem!
UN UZSVERSHU PAR TO JUMS NAU JAMAKSA!!!

Z Zvanitajs 11.05.2010

LMT kantorī strādā žuļiki.
Paņēmu mazcenas mobilo ar pieslēgumu. Noslēdzu līgumu.
Vis ir OK, tikai kad saņēmu rēķinu- kā par pārsteigumu rēķina bija iekļauta maksa par mazcenas mobilo, jo pieslēgums ir Formula. Kad slēdzu līgumu, tu nekas nebija minēts.
Kad zvanīju uz LMT- man stāstīja, ka tādi ir viņu noteiku. Pieminēju ka līgumā nekā nav rakstīts, tad teica, lai atbraucu pie viņiem ar visu līgumu. Viņi paši savos līgumos nevar apskatīties ( ???? )
OK, atbraucu. Tie bija manāmi pārsteigti par manu līgumu un maksu atlaida. Pusdienu notērēju ceļā no darbalaika. JO pēc 5 šie vairs nestrādā...
Bet man tas lka vilties LMT.

Pēdējā laika LMT sāk arvien vairāk plēst naudu. Tarifi- nu diezko izdevīgi nav. Attieksme - ar katru gadu sliktāka utt.