www.sudzibas.lv LMT Ļoti slikta zona, internets nav..par ko es maksāju ikmēneša maksājumu..kas Jums tur notiek ???

LMT - Ļoti slikta zona, internets nav..par ko es maksāju ikmēneša maksājumu..kas Jums tur notiek ???

Agrāk bij labākais tīkls Latvijā..kas ar Jums notiek..pilnīgi un absolūti nav ne zonas, ne internets..nekā..mani cilvēki nevar sazvanīt...ne es viņus !
Par ko es maksāju 18 euro mēnesī?!
Esmu absolūti neapmierināts...eju uz citu operatoru.
No paziņām un ģimenes locekļiem visiem bij LMT pieslēgumi, O Kartes...tagad visi kā viens ir uz Bites pieslēgumiem!
..paldies par neko

V Viktorija001 31.08.2017

Redzot šeit daudz sūdzību par biti ( īpaši fascinē fakts, ka atrodies galvaspilsētas centrā, otrs sarunu biedrs tevi nedzird, jo zūd signāls ) drīz ar visu ģimeni pāriesiet uz tele 2 :-D

Varbūt arī tā...bet nu izeju kaut kādu i jāmeklē, tā tas neies krastā ????

V Viktorija001 31.08.2017

Man ar LMT bojā tieši tāda pati problēma. Tikai vaina bija sim kartē. Nomainīja un viss bija ok

*bija

C critical thinker 31.08.2017

LMT

mums pie kājas, ejiet droši.

retas_sudzibas 31.08.2017

Man tā sāk likties, ka LMT ( un arī visiem pārējiem telefona operatoriem) vajadzētu pārtaisīt visus līgumus, iekļaujot punktu, par iespējamiem sakaru traucējumiem un par to, ka nevar nodrošināt 100% stabilu saziņu! Tādā veidā uzņēmums izbēg no nemitīgiem pārmetumiem par sliktu servisu, savukārt klients nevarēs izteikt pretenzijas par piedāvāto pakalpojumu! Godīgi no abām pusēm!
Ir diezgan dīvaini, reklamēt vienu, bet klienta rokās nogādāt ko citu! Es saprotu, ka raitam darba traucē ārējie faktori, bet tas nenozīmē, ka tos vajadzētu piesegt ar totālu pūderēšanu!

P PACIENTS 13.09.2017

Cik skatos- CRITICAL THINKER ir starā, jo izliekas viszinis visās sūdzībās!
Laikam dzīvē nevar savādāk IZPAUSTIES?:))
Skolnieciņš kārtējais!