www.sudzibas.lv LMT LMT Serviss

LMT - LMT Serviss

Lieta sekojoša - aiznesu uz LMT remontu savu LG Nexus 5 saku, ka sasists ekrāns un nestrādā, neslēdzas iekšā. Pēc divām ar pusi nedēļām zvanam, kas ir ar telefonu, pretī atbild, ka sazināsies. Nākošajā dienā sazinās un prasa - labot vai nē. Atbilde ir jā, jālabo. Paiet vēl nedēļa un atnak īsziņa, ka var nākt pakaļ. Diemžēl pakaļ aizgāja pazīstams cilvēks... Pēc tam zvana, saka, ka tikai 7eur samaksājis,... Izrādās nekas nav sataisīts un tā summa paņemta par diagnostiku, kaut gan pats es arī diagnosticēju, ka ekrāns sasists... vairāk arī neko... Kopš šī brīža LMT manās acīs vairs nav tāds, kāds bija agrāk - šķietami uzticams un labs.

G Goore 07.04.2018
Atvērtais līgums

Esmu lmt klients jau vairāk kā 10 gadus. Rekinus esmu vienmer maksājis laikā.Vēlējos panemt iekārtu uz atvērto līgumu bet man bez paskaidrojuma atteica! Esmu vīlies. Sūdu kantoris!

G Galigi paka*a 09.04.2018
Slikts serviss

Jau zaparila ka zvanot uz 80768076 jāgaida kādas 15 min kamēr kāds atbild.

J Jānis Jūhans 28.11.2018

Arī m,ums pēc iPhone pirkšanas LMT 16. novembrī jau otro reizi jānēs aparātu remontā un jāgaida diezin cik...Cūcība,nevis attieksme

M Mego izmeklētājs 28.11.2018

Varbut vaina iphonā nevis operatora?

B Barbarra 28.12.2018

Ja neiet internets, meistars jāgaida ilgi, neko konkrētu nesaka,kad atbrauks novērst problēmu. Nav labi