www.sudzibas.lv LMT LMT pieslegums

LMT - LMT pieslegums

Visu laiku lietoju LMT pieslegumu.
Piesledzu pieslegumu "mūsējie" un mazcenas mobilo. Rēķins naca 10< apmērā.
reali nespeju nolietot 1000 sarunas minutes un 1000 sms menesi. Ja var ticet reklamai tad zvani LMT, AMIGO, O karte pa brivu.
pec maniem aprekiniem vajadzeja but 4ls+ 3LS= 7Ls mēnesī, nevairak.

starp citu par paaugstinatas maksas pakalpojumiem. Pazvanot uz nr67..., var uzzinat kur esi sutijis maksas sms. Biju šoka, ka LMT rekina bija uzraditas krietni vairak paaugstinatas maksas sms, neka reali taas ir.

G

S SSS 30.01.2010

LMT ir korektākais no visiem operatoriem! Nevajag konkurentiem nomelnot tieršām labu operatoru!

O oskars 30.01.2010

ja, ja.Sss strada LMT un tagad tik gudri runa!

S sh 25.02.2010

Oj, nemaz tik labi nav .Esmu LMT klients jau vairak nekā desmit gadus un vienīgais kas apmierināja, pārklājums bija labāks nekā Baltkomam(tad kad piesledzos bija tāds operators)Pa šiem gadiem, nekādu īpašo bonusu nav, joprojām maksāju baismo abonēšanas maksu un sarunas no ārzemēm ir drausmigi dārgas.Izdevīgāk katrā valstī pirkt vietējo kartiņu.Prom neēju dēļ darba, tur visiem LMT.

I Ivars 10.04.2010

LMT Atlaižu programma
Jo ilgāk esi LMT abonents, jo lielākas atlaides Tu saņem!

Teksts ir kopēts no LMT mājas lapas, bet patiesība ir savādāka.
Kur atlaides??? LMT man atbild:
Par cik pieslēguma veidam "Mūsējie" nav abonēšanas maksas, bet ir tikai fiksētā mēneša maksa, tad atlaide uz abonēšanas maksu šajā gadījumā neattiecas .