www.sudzibas.lv LMT LMT paliek arvien sliktāk sniegtie pakalpojumi

LMT - LMT paliek arvien sliktāk sniegtie pakalpojumi

Diemžēl man nākas atzīt , ka L M T sniegtie pakalpojumi ir nožēlojami.Jo dienas , jo tas kļūst sliktāks .Tā vien šķiet, ka viņi neko neuzlabo .Pakalpojuma ņēmēji kļūst ar vien vairāk līdz ar to ātrums samazinās un ļoti bieži ātrums mainās uz sliktāko pusi.Viņiem vajadzētu uzlabot savu pakalpojumu sniegšanu.Laikam ejot es sāku nožēlot, ka izmanotju šī operatora pakalpojumus.Nav to vērt ,kad es maksāju 19ls mēnesī, ja nevaru to pilnībā to izmantot.Man ir nepieciešami lielapjoma interneta pakalpojumi.Bet diežēl citas dienas es pat nevaru atvērt internata lapu kaut vai plasīt jaunākās ziņas kur nu vēl pasaktīties kādu video!Jāizskata citu operātoru piedāvājumi tas arī viss!

C

Ausainītis 14.05.2012

Neuztraucies, arī citu mobilo operatoru pakalpojumi ir identiski. Neko viņi netaisās uzlabot, un mēs-Latvijā palikušie maksāsim par tiem 500000, kuri ir aizbraukuši no valsts, bet kuri tika ierēķināti mobilo operatoru biznesa plānos.