www.sudzibas.lv LMT LMT klientu politika!

LMT - LMT klientu politika!

Sveiki!
Mazliet īsumā pastāstīšu par savu pieredzi ar LMT:
1. Biju LMT klients ilgus gadus - sāku ar to seno laiku OKarti līdz LMT patstāvīgā pieslēguma dažādiem veidiem laika gaitā.. - vienmēr tikai to labāko tiku domājis gan par kvalitāti un attiecīgi par pakalpojumu kā tādu!
2. 2007.-2008.gadā rēķini sastādīja ap 35-55Ls robežās mēnesī par pakalpojumiem Formula8->Formula18->Formula28, līdz pārgāju pie Vienādais12->Vienādais20 ap 2009.gadu, lai kaut cik nedaudz tomēr samazinātu izmaksas. Neskatoties uz to, ka tika piešķirtas 5.līmeņa atlaides LMT sniegtajam pakalpojumam, sarunu izmaksas sasniedza 25-35Ls mēnesī. Tai pat laikā visapkārt citi operatori reklamēja savus piedāvātos pakalpojumus par mazākām izmaksām, ko personīgi pārbaudīju, veicot salīdzinājumus un aprēķinus norunāto minūšu tarifu izmaksām pie vidēji aprēķinātā saņemtā pakalpojuma daudzuma... bet neko nepasāku stjupid fūliš!
3. 2009.gada nogalē TELE2 piedāvāja Meteorīts4 pakalpojumu, uz kuru pieteicos, viņu mājas lapā aizpildot anketu par pāriešanu ar numuru pie TELE2 operatora. Nākamajā darba dienā man zvanīja no LMT un piedāvāja Īpašais4 tarifu uz gadu. Tas protams bija ļoti jauki un mani priecēja, salīdzinot tomēr ar iepriekšējos gados apmaksāto milzu rēķinu skaitu. LMT piedāvājumu pieņēmu un varu teikt, ka patiesi iekļāvos to sarunu apjomos, kas tika iekļauti 4Ls tarifā mēnesī. Jauki!
4. 2010.gada novembrī man zvanīja no LMT, atgādinot, ka beigsies Īpašais4 piedāvājums un ar 1.decembri var piedāvāt pakalpojumu Savējie4. Šis piedāvājums iekļāva 4Ls abonēšanas maksu, daudzas bezmaksas sarunas minūtes un īsziņas LMT tīklā, bet citos tīklos sarunu izmaksas tika nosauktas 0, 08Ls minūtē. Papildus šim piedāvāja arī mēnesī 5Ls atlaidi par sarunām citos tīklos turpmākā pusgada periodam. Atļaušos piezīmēt, ka veicu vienkāršus aprēķinus galvā pie šāda pakalpojuma izmantošanas ar vidējiem lielumiem: ~400min LMT tīklā un 300min citos tīklos. Tātad, tuvākajā pusgadā paredzams, 0Ls(LMT)+24Ls(citi)-5Ls(atlaide)+4Ls(Savējie)=23Ls(vidēji paredzamās izmaksas mēnesī), otru pusgadu ap 28Ls mēnesī. Super, iekrišanas variants!
5. Visbeidzot, apzinot savus paziņas, kam arī bija Īpašais4 pakalpojuma pieslēgums 2009.gadā, uzzināju sekojošo:
5.1. Draugs visu gadu runājis salīdzinoši maz iekļautās bezmaksas minūtes - viņam automātiski uz gadu pagarināts Īpašais4 2011.gadā;
5.2. Drauga draudzene salīdzinoši vairāk runājusi par savu draugu, bet salīdzinoši mazāk kā es pats - viņai LMT klientu apkalpošanas menedžeris piedāvājis Vienādais7 ar 3Ls atlaidi uz pusgadu - tad nu aptuveni parēķiniet paši;
5.3. Man, kā jau minēju, tika piedāvāts Savējie4 pakalpojums ar 5Ls atlaidi uz citu tīklu sarunu izmaksām pusgadam.
6. Es 2010.gada decembrī TELE2 filiālē pieteicos uz Meteorīts4 pakalpojumu. Kā būs, to rādīs laiks!
7. Secinājumi:
7.1. LMT šķiro klientus pēc iespējām nopelnīt un tāpat kā ASV arī piekopj tā saucamo Fuck-Up;
7.2. Visi šie īpašie/pēkšņie piedāvājumi nav publicēti LMT mājas lapā un tiek izmantoti tikai klientu noturēšanas vai Fuck-Up gadījumos.
7.3. LMT piestādīja atkārtotu rēķinu par tām dažām dienām decembrī, kamēr notika pāreja uz TELE2 - pakalpojums dīvainā kārtā tika nosaukts par Mūsējie (bet web lapā Mūsējie nav minēta abonēšanas maksa un tomēr galu galā man piedāvāja Savējie4 pakalpojumu) un pārrēķināta mēneša abonēšanas maksa par izmantotajām dažām decembra dienām; kopējais aprēķins bija piestādīts bez šo mutiski piesolīto 5Ls atlaidi citu tīklu sarunām.
7.4. Nāk prātā sakāmais: Tikai peļu slazdā siers ir par velti!
7.5. Tautieši, esiet gudri un izmantojiet visas savas spējas domāt un rīkoties, lai nekaunīgā kārtā nekļūtu par cērpamām aitām!
7.6. Par līdzīgiem gadījumiem iz pieredzes rakstiet uz [slēpt]@gmail.com
7.7. Kopā mēs to varam!

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno 2011.gadu!

K klimpa 25.12.2010

Paskaties LMT mājas lapu, tur nav tāda Savējie, ir Mūsējie. Pie tam ar fiksētu mēneša maksu.
Visi grib tērēt daudz un maksāt par to maz, es par to sen nebrīnos. Tu meklē savu labumu, kāpēc tad lai uzņēmums nerēķinātu savu izdevīgumu. Kompānija, kurā strādā Tu arī visu laiku rēķina, droši vien arī Tu iesaisties šāda izdevīguma uzturēšanā, māni klientus, apskaiti tos, piedāvā neizdevīgas atlaides vai priekšrocības.
Vari man ticēt, kad gāju prom no Tele2, man arī izteica tādus pašus piedāvājumus, kā Tev LMT, pat vēl mazāk izdevīgus.
Meteorīts Tev būs uz gadu, pēc tam to pagarinās tikai tad, ja pārvilināsi kādu abonentu no cita operatora. Tele2 nav nekāds labdarības kantoris, es nekad rēķinus nesapratu, man nepieslēdza apsolīto pakalpojumu, meloja, pēc tam piedāvāja nenozīmīgu kompensāciju. Vispār, maini operatoru, redzēsi, ka citur zāle nav zaļāka un medus saldāks, gan jau aplauzīsies.

J Jānītis 25.12.2010

Pie visa šitā varu pateikt tikai vienu: IZMANTOJIET JAUNO TEHNOLOĢIJU PRIEKŠROCĪBAS!

Iegādājos mobilo tālruni ar diviem SIM karšu slotiem. Pieslēdzu LMT pieslēgumu "Savējie" un Tele 2 paņēmu Zelta zivtiņu, kurā pieslēdzu nulles tarifu.

Rezultāts: Viens telefons, divi pieslēgumi un maksa mēnesī par abiem pieslēgumiem nepārsniedz 7 latus!
Biti neņēmu vērā jo no visiem manām paziņām tikai 3 cilvēkiem ir Bites pieslēgums.

Klimpa pareizi saka, ka citur zāle nav zaļāka un medus saldāks!

M miks 25.12.2010

vēl īsāk nevarēji? :D man pacietība izbeidzās pie vārdiem : "1. Biju LMT klients ilgus gadus.."

F firefly76 25.12.2010

Divaini, ka uz sis planetas vel ir kads, kas izmanto LMT un vel divainak ir tas, ka sudzas par to... Pats lohs un vel suddzas, nav labi ar domasanu cilvekam.

M Meteorīts4 26.12.2010

Lohs, ka nepārgāji uz Tele 2 Meteorītu 4, neko viņi nedirš, viss iet kā vajag - daudz un pa lēto!

A aaa 26.12.2010

to Jānītis
Kas tad ir tas pa telefona aparātu, kam var ielikt 2 sim kartes?! Ja nu vienīgi kaut kādi ķīniešu brīnumi! :D

B Bbb 27.12.2010

Aaa - atpalicis

K kārlis 27.12.2010

No savas pieredzes- var dabūt pagarinājumu atlaidēm, vai uzlabot nosacījumus.
Metode vienkārša - operatora šantāža, ejot prom pie cita opertora. Un
pēdējā brīdī, ja ko sakarīgu piedāvā var palikt.
Pats esmu šantažējis operatorus 3 reizes šogad. Lmt nesanāca, Tele2 izdevās.
Janvārī atkal pamēģināšu :-)

J Jānītis 27.12.2010

Aaa Man ir tālrunis Samsung GT-C3212 Duos (skat.atēlus), bet zinu, ka LG arī tagad ražo tālruņus, kur var ielikt divas SIM kartes! Samsung jau sen ražō tādus, zinu ka arī NOKIA ir modelis ar divām SIM kartēm!

T toAaa 27.12.2010

Tu no laukiem vai?Sen jau ir tada iespeja LV, liekas kur ap diviem gadiem ja melados.Tadu pirmo telfonu Alfa pirku.LABRIT...jei bogu muca vai dzivo?