www.sudzibas.lv LMT LMT internets telefonā

LMT - LMT internets telefonā

NEUZĶERATIES UZ PAKALPOJUMU "LMT INTERNETS TELEFONĀ"!!!
Tā ir vistiešākā cilvēku čakarēšana.
Februārī pieslēdzu Internetu telefonā, to man pirmajā mēnesī piešķīra bez maksas kā izmēģinājumu. Bet skatos rēķinā aprēķinārta maksa 3Ls par Internets telefonā priekš marta mēneša. WTF? Kapēc? Es taču to neesmu pasūtījusi! Ahaaa tas tapēc ka no šī pakalpojuma nav iespējams atkratīt tikai tad kad esi to ATTEICIS.
Bet tāds punkts, ka jāatsaka no šī pakalpojuma nekur nav minēts, tas tev jāizdomā pašam, ja vien negribi sponsorēt LMT ar ikmēneša maksājumi 3, 5 vai 10 Ls apjomā katru mēnesi. Reklāmā ir tikai teikts ka apjoms (atkarībā no maksas) jāizlieto līdz mēneša beigām un tas netiek uzkrāts uz nākošajiem mēnešiem. Es ar to sapratu ka nākammēnes man vairs šī pakalpojuma nebūs, kamēr nenosūtīšu jaunu īsziņu un nepasūtīšu atkal šo pakalpojumu.
Tātad sekojat līdz kur un kādas naudas jums LMT skaita klāt, jo šī ir pēdējā cūcība. Būtu varējuši vismaz normāli noteikumus aprakstīt lai nemaldina cilvēkus. >:((

E Esesesseseseseses 24.03.2011

Anete, ja Tu pirms tā mēsla pieslēgšanas būtu palasījusi i-netā atsauksmes par LMT, tad nebūtu iegāzusies ar seju sūdos! Visiem jau sen zināms, ka šie mobīlie i-neti ir pilnīgi mēsli un viņu reklāmas tikai maldina cilvēkus!

X XXX 24.03.2011

Nekas neko nemaldina. Visi LMT pakalpojumi kas ir ar liigumsaistiibaam ir patstaaviigi. Ja gribi no kaada atteikties tas ir jaatsaka. Citaadi kaa vinji var izziileet gribi vainegribi tu to netu. Tas buutu taapat kaa tev buutu katru meenesi jaapiesaka ka shomeenes gribi elektriibu vai uudeni kraanaa :D:D:D.

A Anete 25.03.2011

Jā, tiešām nebiju izlasījusi iepriekš nekādas atsauksmes jo uzticējos viņiem! Laikam jau kļūda!
Kapēc tad tas SMS BUMS ir uz mēnesi samaksā tos 50 santīmus un mēnesi sūti lētās īsziņas? Tad jau to arī vajadzēja pēc tam vilkt katru mēnesi nost kamēr neesi atslēdzis.

J JanisC 09.07.2019
Internets zem katras kritikas:(

Ljoti, ljoti slikts internets.Zvaniju runaju, lai atrisina probleemu...vienigais ko piedavaaja plus 22 eur menesii. Kas noticis ar LMT. Visa gimene mainam operatoru :(
P.S gimenee 4 telefoni, visiem bezlimits!