www.sudzibas.lv LMT LMT iBiroja sliktais pakalpojums

LMT - LMT iBiroja sliktais pakalpojums

Piesledzu sev LMT iBirojs internetu un portativajam ka reizi parnesajams nets.. lieliski.
Aizgaju majas piesleedzu un iepatikaas. Paseedeeju 2 dienas, ''novilku" sho un to, kopsummaa ap 10 gb 'informacijas'. Tad nets sak staigaat pa nulleem. Atrums 5 kbps ne vairaak ne mazaak. Zvanu panikaa jautaaju kas pa lietaam.

Shie man atbild: "LMT i-nets nav tam paredzeets" (T.I. failu lejupieladei)
A KAM TAD !!! ???

Man skiet es pats varu izlemt kam vins ir paredzets pa 20 Ls
Ta ari visu pirmo menesi nosedeju pa nulleem lidz nakosa menesa kautkaadam datumam kad vini atkal man pieskaitija to apjomu.

Ah... un liguma laushana maxaas man 58.80 Ls .. redz kaa iekritu. Shonedeel jaiet vinus gruziit.. vispaar nepatiik chakareet tos cilvekus un vispar kasiities tachu taa ir vnk nekauniiba.

Kada jega solit pakalpojumu, ko nevar pilniibaa nodroshinaat.

D

I Igors 12.11.2008

Man ari bija i. birijs open! bet ateicos jo lmt krāpj pa neierobežotu datu apjomu! Un paņēmu bites vadafon tur ir uz pusi atraks nets ka lmt 7.5 mb/s un ja bite saka ka bez ierobežojuma, tad tā ir jo es jau otro menesi pec kārtas iztereju vairak pa 1000 gb! Lmt suds krapnieku kantoris

P Pjotrs 12.11.2008

Esmu dzirdejis atsauksmes, ka ari Bite nets ir galigais mesls, jo tikla parklajums ir mesls!

J jonas 12.11.2008

bitei ir ļoti atrs tikls daudzās pilsētas un viņi pakapeniski ceļ 3g tīklus un vini soilija ka 2009.g bite palielinās interneta atrumu lidz 14.mb/s bet LMT ir tikai 3, 5.mb/s un lmt neļauj pacelt interneta atrumu tāpeic ka vini izmanto novecojuši tehniku

G ggiiiiiiii 12.11.2008

A nav tā, ka pirms, teiksim dārgas lietas iegādes un izčeko un salīdzini + un -??? vai pohujā slāj uz pirmo kantori grāb kas ir un pēc tam sūdzies??? Kāpēc ttad izvēlējies Ibiroju?? Nevaru nepiekrist, ka LMT Ibirojs tads hrenovijs, bet LMT Ibirojs nav domāts izklaidei bet darbam, bet nu katram savs

S savējais 13.11.2008

Gati, man bija tieši šī pati problēma! Panācu to, ka LMT lauza līgumu bez visām soda maksām! Ja vajag palīdzību, atraksti [slēpt]@inbox.lv!
Ggiiiiiiii - es pirms ibiroja iegādes visu izčekoju, jautāju un pārjautāju! tur jau tā lieta, ka pirms līguma noslēgšanas viņi šādu info nesniedz, bet LMT mājas lapā sadaļā pie ibirojs tas nemaz nav ierakstīts, to var atrast kaut kādā citā sadaļā, kuru neviens nepēta!

G ggiiiiiiii 13.11.2008

Traki, ka jums ļaudis tā klājas ar LMT

G ggiiiiiiii 13.11.2008

starp citu par tiem 10gb ir informācija, tik vajag līdz galam visu izlasiit ... viss ir tur kur vajag...

S saveejais 13.11.2008

Ggiiiiiiii - jā, šobrīd mājas lapā ir atrodama šāda informācija, taču, kad es biju pieslēgusi sev šo pakalpojumu, tas bija vasaras sākumā, šāda info vēl nebija atrodama - bija vecais mājas lapas variants. Domāju šobrīd viņi šo info ir iekļāvuši, jo ir bijis ļoti liels sūdzību skaits.
Turklāt, es īpaši interesējos, pirms pieslēgt šo pakalpojumu, vai ir datu ielādes apjoma ierobežojums un vai ir ātruma ierobežojums, uz ko saņēmu atbildi - nekādu ierobežojumu nav!

E Elgita 13.11.2008

Man arī ar ibiroju sanākusi līdzīga situācija, biju lasījusi internetā par neierobežotu informācijas daudzumu un fiksēto mēneša maksu..kad biju aizgājusi pieslēgt šo pakalpojumu operatore mani 100% pārliecināja ka šis pakalpojums atbilst īstenībai, bet pēc pāris dienām es biju ļoti vīlusies par rezultātu! kad gāju pie tās pašas darbinieces jautāt kas par lietu, man tika atbildēts ka viņa tādus apgalvojumus nav teikusi..patērētājs sanāk ir pats pie visa vainīgs, ka ir noticējis piena upēm ķīseļu krastos:((

K Kams 26.11.2008

Es nesaprotu... Teju pat uz māju sienām, jau no kādas 3. dienas pēc pakalpojuma parādīšanās, bija aprakstīts šis mazais ierobežojošais sīkumiņš... Bet nē, visi tik grābj un cer, ka uz viņiem tas neattieksies. Kad tauta vienreiz sapratīs, ka LMT = Laupam Muļķu Tautu?

M Mustang88 21.01.2012

ziniet es teiksu konkreti! jus esat zabaki! nafigam jus njemat pieslegumus un tad pinkskjat ka iegrabos ! es personigi iesaku "njemiet prieksapmaksas", tad nebus jaiet kasities un iztiksiet bez problemam es lietoju abus tiklus gan bites gan okartes prieksapmaksas netu okareij tas nedeljas 4ls/ned. tarifs ir izdeviigaks bet atrum vnk suu*aa bitei atkal nets lido bet tads padargs diena 0.70ls/h naktis atkal 0.00ls/h(ja papildina pa2ls uz nedelju)

L LenaSav 25.09.2013

Labdien,
Man arī bija tāda pati problēma!
Paņēmu izmēģināt (izmēģinu laiks bija 14 dienas), viss strādāja perfekti! Nolēmu, ka man tas der un tiklīdz parakstīju līgumu, ātrums nokrita! Sūdzējos, bet tas nepalīdzēja.

Bet pēdējais, ko viņi izmeta, bija galīgi bezkaunīgi! Internetu lietoju 2 reizes mēnesī, bet vienā mēnesī man atnāk rēķins 2 reizes lielāks, nekā atrunāts līgumā. Griezos pie LMT, lai sniedz paskaidrojumu. Paskaidrojums mani izbrīnīja! Viņi pateica, ka pārslēdza mani uz dārgāko tarifu pēc mana pieprasījuma un ka par to, ka esmu pārslēgta, man tika sūtīts informatīvai paziņojums. Pieprasīju no viņiem, lai atsūta man "manu pieprasījumu" (kādā formātā pasūtīju, kāds teksts utt, jo neko tādu nebiju sūtījusi) un arī pierādījumus, ka es bija informēta par pārslēgšanos. Joprojām saņēmu vienu un to pašu atbildi - Jūs pati par to prasījāt (tikai garā un smukā tekstā), bet pašu iesniegumu un pierādījumus tā arī joprojām nesaņēmu!

Nevienam neiesaku saistīties ar LMT!!!