www.sudzibas.lv LMT LMT atriebjas

LMT - LMT atriebjas

Sakarā ar globālajām finansiālajām grūtībām, kas skārušas arī mani, nolēmu mainīt mobilo operatoru LMT uz Bite (Parunāsim). Pēdējais rēķins no LMT man jūlija sākumā atnāca par 70Ls, un, kaut gan man tas likās visnotaļ aizdomīgs, tomēr nolēmu nemeklēt kašķi, bet pa daļām apmaksāt. Jūlija mēnesī samaksāju 40Ls. Taču vienlaicīgi saņēmu pirmo brīdinājumu par rēķina nekavējošu apmaksu. Jau augusta sākumā saņēmu piedziņas vēstuli no Creditreforma par parādu 60Ls (tai skaitā piedzinēju izdevumi). Protams, ka esmu šobrīd dzēsis atlikumu 30Ls, bet iespaidu par sevi LMT man atstāja viennozīmīgu! Savukārt Bite rullē!!! Es par jūlija mēnesi, kur runāju tik pat sirsnīgi, kā agrāk, rēķinu saņēmu par 7Ls!!!

E

Q QuaQua 11.08.2010

Piekrītu man viss ir tieši tāpat, vienīga starpība ka aizūtīju viņiem iesniegumu ka maksāšu pa daļām bet viņiem tada nav un tagad ar creditreforms klāt un Es vel biju VIP klients Fuj tam kantori un par Biti tiešām tagad rēķins 5Ls un ne vairak kā arī sarunu izdruku var redzēt bez lūgšanas lai atsūta;) Mīlu Biti:D

K kaka 11.08.2010

Stulba Bites reklāma! Labāk būtu ēduši!

L lapsene 11.08.2010

Es izdarīju tāpat, pārgāju uz biti, bet pēc pusotra gada biju atpakaļ lmt - rēķini bitē kļuva dārgāki ar katru mēnesi un tad sākās vasara, kad gribējās biežāk izbraukt ārpus Rīgas - izbesījos, tikko mazliet nost no lielajiem ceļiem, tā zona pakaļā. Kā jau teicu, pirmos mēnešus par biti biju sajūsmā tāpat kā jūs, bet tas ātri pāriet. :)

Q QuaQua 11.08.2010

Nezinu dzīvoju nekurienes vidū pagaidām ir ok nevienu nereklamēju bet sāp sirds par attieksmi:(

E Eseseseseseses 11.08.2010

briinos par to, ka arii peec daljeejas reekjina apmaksas lmt lietu nodeva paraadu piedzineejiem. ja jau cilvis ar nokaveesanos, bet tomer samaksaa vairaak par 50% no paraada summas, tad vareeja jau veel mazliet pagaidiit, samaksaas arii paareejo.
man liekas, ka ljoti daudzi uznjemumi ir palikusi stipri neiecietiigaaki pret nemaksaataajiem (seit es domaju cilvekus, kuri ilglaiciigi ir bijusi labi klienti, bet kaut kadu iemeslu delj paraadaas gruutiibas maksaat), jo laikam kriizes delj taadu ir krietni vairaak nekaa parasti un lietas paradu piedzinejiem tiek nodotas ljoti atri.
tas nav visai talredzigi, jo kriize nav muziga, agraak vai velak viss atgriezisies normaalaas sliedees un ja tad tadiem cilvekiem kaa autors (kurs atkal bus maksatspejigs) bus jaizvelas pakalpojumu sniedzejs, tad sadas firmas kaa lmt, kuras tik ljoti baidiijaas nesanemt savus 30 latus, vinju kaa klientu nekad dzivee vairs neredzes...taapat ir ar bankaam, kuras 'cakareeja' kartiigos kredita maksaataajus, prasot visu summu atdot uzreiz...isterminja domasana.

V Vārna 12.08.2010

Esmu Bitē jau divus gadus.Rēķini paliek tikai mazāki.Zona ar ir ok.

A alex 15.08.2010

Bet ko Jūs GRIBAT ? LMT šobrīd tarifi ir apmēram 25 reizes augstāki kā mobilajiem, jebkuram operatoram Anglijā... Dzīvojam greizo spoguļu valstībā, toties kādi mums veselīgi un smaidīgi un laimīgi ir oligarhi, visu taču nevar gribēt :)

E ella 17.08.2010

Piekrītu visiem, kas rakstīja par neiecietību, LMT diemžēl arī mani aizūtīja uz creditreform nieka 25ls dēļ, iemesls-tāds, ka vienkārši nebiju viņiem izdevīga, karti nelietoju.Un apmaksas termiņu nokavēju tikai par divām dienām.stāsts katrā gadījumā ir garš.Bet paldies creditreformai, ka visu var apmaksāt un tas neietekmēs manu kredītvēsturi!
Žēl, ka LMT klienti neinteresē un lielākā daļa pāriet uz Tele 2, Bite utt...

I Ingrīda 18.08.2010

vau, esmu šokā ! vispirms jānoskaidro, par ko tāda summa, viņi kļūdaini izraksta tādu rēķinu, un jūs visi kā tādi jēriņi atdodiet savu naudu viņiem tā par velti ?
ārprāts !

G gacha 19.08.2010

Bite rullē! Esmu viņu klients no paša sākuma, un visus savus draugus un radus pārvilku. Tagad rēķini tikai daži santīmi mēnesī.

T Tele2 Sucks! 16.09.2010

Esmu LMT VIP klients.
Man mēnesī rēķins 10 - 12 lati = par internetu (I-birojs 7) un diviem pieslēgumiem!
Bieži zvanu visādiem uzziņu dienestiem un arī uz parastajiem nr., taču maksimālais rēķins bijis 17 Ls (par visiem līgumiem).
LMT vislabākais un ar tele2 (sū***tājiem) nesalīdzināt!!!

D dīleris 15.10.2010

Nu vai jūs savā prātā! ?Ja ir kaut kādas neskaidrības, aizejiet uz tuvāko LMT apkalpošanas centru un noskaidrojiet, uzrakstiet iesniegumu un viss būs ok! Nu ja pats ar galvu nedomā, tad kapēc LMT būtu jāuztraucas par jūsu kredītvēsturi vai parādiem!