www.sudzibas.lv LMT Līgums. Krāpšana, Noklusēšana, slikta cenu politika!!

LMT - Līgums. Krāpšana, Noklusēšana, slikta cenu politika!!

Pirms slēdziet jebkādu līgumu ar LMT kantori. Noskaidrojiet pie konsultanta, vai norādītā cena ir ar- vai bez PVN, jo cenas par internetu viņu mājas lapā ir bez PVN!
Plus visam tam līgumā viņi neraksta līguma summu kā to dara TELE2. Līdz ar to viņi var rēķinā piesūtīt jebkādu summu, kaut vai 100 eur un jums tā būs jāmaksā!
Pirms slēdziet līgumu ar LMT padomājiet divreiz.

11.01.2019

S Sudsibaaaaaaaa 12.01.2019

Pats vainīgs ka līgumu ne izlasīji kārtīgi. Tu esi pie vainas

Оккупант 27.06.2019

В договоре оговорены моменты поноса на момент подписания договора? Навряд ли.

B Bijabuus 16.01.2019

Nezinu kā citiem, pirms slēdzu līgumu ar LMT par internetu,man visu sīki smalki izskaidroja,kas ko maksā un kāda summa.
Jebkurā laikā varēju atslēgt,un no jauna pieslēdzu,tagad to neatslēdzu jo darbojas arī ārpus Latvijas LMT internets.

K Kristaps Ozols 27.06.2019

Galu galā iznākums bija pozitīvs, aizejot pie konsultanta otreiz, visu pārrēķināja un tagad viss ir tā kā jābūt!

Оккупант 27.06.2019

Ни два ни три раза. Эта кантора находится под конями с названием судебные исполнители. Хочешь себе холокост welcome to LMT

Оккупант 27.06.2019

Хочу заметить что данна отрасль свинопасов без предупреждения стала использовать на практике нереализованные амбиции. Поэтой же схеме действует и LMT.